Berwick Rangers 3 - 2 Stranraer — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Berwick Rangers Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Hibernian U21 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Annan Athletic | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.08.2026 | Hearts U21 | H | 3-4 (3-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Nairn County | H | 0-2 | I | U |
| 26.10.2024 | Forfar Athletic | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2024 | Cupar Hearts | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 13.08.2024 | Dumbarton | A | 4-0 (4-0) | I | O |
| 30.07.2024 | St. Mirren U21 | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 23.09.2023 | Brora Rangers | A | 5-1 (3-1) | I | O |
| 17.09.2022 | Linlithgow Rose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Stranraer Gost
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Elgin City | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 12.09.2026 | Dumbarton | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Forfar Athletic | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Celtic II | H | 3-4 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Kelty Hearts | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Gala Fairydean Rovers | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Stirling Albion | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Spartans | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.08.2026 | Alloa Athletic | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Annan Athletic | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2019 | League Cup | Stranraer | 6-0 (4-0) | Berwick Rangers | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.8% | 91.7% | 91.8% | 91.7% | 89.9% |
| 1 | 4.82 11.1% | 4.82 11.1% | 4.80 28.0% | 4.55 16.7% | 4.78 27.8% | 4.30 1.2% | 4.60 17.9% |
| X | 4.33 6.9% | 4.33 6.9% | 4.40 8.6% | 4.20 5.0% | 4.41 14.0% | 3.85 0.0% | 4.30 10.3% |
| 2 | 1.50 5.7% | 1.50 5.7% | 1.53 11.6% | 1.58 7.1% | 1.53 14.0% | 1.67 0.6% | 1.51 9.6% |
| 0-2 | 2.74 10.0% | 2.74 10.0% | 2.90 20.8% | 2.65 6.0% | - | 2.55 5.4% | 2.85 14.0% |
| 3+ | 1.35 4.9% | 1.35 4.9% | 1.36 9.3% | 1.38 4.2% | - | 1.45 3.3% | 1.36 6.2% |
| 4+ | 1.96 8.8% | 1.96 8.8% | 1.83 22.1% | 2.00 5.7% | 1.96 11.3% | 2.15 4.4% | 1.95 11.4% |
| GG | 1.44 2.7% | 1.44 2.7% | 1.45 3.3% | 1.48 0.7% | 1.45 0.7% | 1.49 2.6% | 1.45 1.4% |
| NG | 2.55 4.1% | 2.55 4.1% | 2.55 7.1% | 2.50 2.0% | 2.54 1.2% | 2.40 4.3% | 2.55 4.1% |
| I2+ | 1.95 5.3% | 1.95 5.3% | 2.00 11.1% | 2.00 3.4% | 2.02 7.3% | 2.15 4.4% | 2.02 7.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice