Bonnyrigg Rose Athletic 1 - 6 Airdrie United — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Bonnyrigg Rose Athletic Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Rangers U21 | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Spartans | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Cumbernauld Colts | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.09.2025 | Broxburn Athletic | H | 2-1 | P | O |
| 22.07.2025 | Dundee | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 19.07.2025 | Montrose | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 15.07.2025 | Airdrie United | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 12.07.2025 | Alloa Athletic | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Airdrie United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Peterhead | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | St. Mirren U21 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Queen of the South | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 29.08.2026 | East Fife | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Stirling Albion | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Ross County | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Hamilton Academical | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Dumbarton | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.08.2026 | East Kilbride | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.07.2025 | League Cup | Airdrie United | 3-0 (3-0) | Bonnyrigg Rose Athletic | I | O |
| 29.07.2023 | League Cup | Bonnyrigg Rose Athletic | 0-1 (0-0) | Airdrie United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.4% | 91.8% | 91.8% | 91.7% | 90.3% |
| 1 | 3.52 15.8% | 3.52 15.8% | 3.25 5.8% | 3.25 20.7% | 3.36 0.3% | 3.40 5.6% | 3.25 15.6% |
| X | 3.72 0.5% | 3.72 0.5% | 3.85 2.5% | 3.55 6.6% | 3.69 0.5% | 3.60 4.0% | 3.65 1.4% |
| 2 | 1.81 7.7% | 1.81 7.7% | 1.90 3.8% | 2.00 17.0% | 1.92 0.0% | 1.93 5.5% | 1.90 10.5% |
| 0-2 | 2.24 0.9% | 2.24 0.9% | 2.25 2.2% | 2.30 0.9% | 2.28 0.9% | 2.30 1.8% | 2.25 1.3% |
| 3+ | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | 1.55 0.0% | 1.52 0.0% | 1.56 1.3% | 1.55 1.3% | 1.55 0.6% |
| 4+ | 2.36 2.2% | 2.36 2.2% | 2.45 0.0% | 2.30 1.3% | 2.22 0.0% | 2.40 2.0% | 2.47 0.8% |
| GG | 1.51 1.3% | 1.51 1.3% | 1.50 0.0% | 1.49 3.9% | 1.51 0.7% | 1.49 1.3% | 1.51 1.9% |
| NG | 2.36 1.7% | 2.36 1.7% | 2.38 0.0% | 2.45 6.5% | 2.37 1.3% | 2.40 2.1% | 2.35 2.2% |
| I2+ | 2.27 1.3% | 2.27 1.3% | 2.35 2.2% | 2.20 1.4% | 2.34 0.9% | 2.30 2.1% | 2.32 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice