Clachnacuddin 1 - 5 Ross County — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Clachnacuddin Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Peterhead | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Elgin City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.08.2026 | Dundee United II | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Stenhousemuir | A | 4-1 (4-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Sauchie Juniors | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Kilwinning Rangers | H | 2-1 | P | O |
| 26.10.2024 | Linlithgow Rose | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.09.2024 | Nairn County | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 28.10.2023 | Peterhead | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 23.09.2023 | Inverurie Loco Works | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Ross County Gost
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Cove Rangers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.09.2026 | Queen of the South | H | 8-0 (2-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Hibernian | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Hamilton Academical | H | - | I | U |
| 08.09.2026 | Aberdeen U21 | H | 3-4 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | East Fife | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.08.2026 | East Kilbride | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Banks O' Dee | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Airdrie United | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Dunfermline | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 92.0% | 91.7% | 91.6% | 91.7% | 90.5% |
| 1 | 26.00 130.1% | 26.00 130.1% | 28.00 100.0% | 22.00 136.6% | 26.20 89.9% | 21.50 66.7% | 25.00 140.4% |
| X | 10.70 84.5% | 10.70 84.5% | 12.50 68.9% | 12.00 90.5% | 12.10 66.9% | 8.50 21.4% | 11.80 91.9% |
| 2 | 1.01 14.4% | 1.01 14.4% | 1.03 8.8% | 1.04 13.3% | 1.03 9.6% | 1.08 6.1% | 1.02 13.6% |
| 0-2 | 4.90 70.1% | 4.90 70.1% | 5.35 57.4% | 4.25 45.5% | - | 3.60 10.8% | 5.20 76.3% |
| 3+ | 1.13 14.4% | 1.13 14.4% | 1.11 12.6% | 1.14 13.0% | - | 1.20 7.7% | 1.11 17.2% |
| 4+ | 1.43 21.9% | 1.43 21.9% | 1.38 21.1% | 1.45 21.6% | 1.75 0.0% | 1.52 15.6% | 1.38 27.4% |
| GG | 2.32 31.8% | 2.32 31.8% | 2.20 12.8% | 2.12 19.8% | 2.13 11.5% | 2.20 18.9% | 2.20 18.3% |
| NG | 1.53 21.1% | 1.53 21.1% | 1.55 10.4% | 1.64 15.9% | 1.60 9.1% | 1.57 13.7% | 1.56 13.3% |
| I2+ | 1.65 12.7% | 1.65 12.7% | 1.50 16.7% | 1.56 15.7% | 1.51 15.6% | 1.65 10.8% | 1.51 23.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice