Clydebank 2 - 1 St. Mirren U21 — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Clydebank Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.08.2026 | Kelty Hearts | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Hibernian U21 | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Stranraer | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | East Stirlingshire | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 27.09.2025 | Jeanfield Swifts | A | 0-4 | P | O |
| 18.01.2025 | Hibernian | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.11.2024 | Buckie Thistle | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Keith | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Girvan | H | 3-1 (1-1) | P | O |
St. Mirren U21 Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Airdrie United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | East Fife | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 11.08.2026 | Clyde | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 11.11.2025 | Stranraer | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.10.2025 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 24.09.2025 | Hamilton Academical | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Annan Athletic | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 26.08.2025 | Alloa Athletic | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 12.08.2025 | Dumbarton | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 30.07.2024 | Berwick Rangers | A | 2-3 (1-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 92.2% | 91.4% | 91.8% | 91.8% | 89.9% |
| 1 | 1.53 6.3% | 1.53 6.3% | 1.60 6.7% | 1.59 6.7% | 1.59 6.0% | 1.55 6.9% | 1.57 5.4% |
| X | 4.40 1.1% | 4.40 1.1% | 4.45 0.0% | 4.30 2.3% | 4.44 0.0% | 4.00 5.9% | 4.33 0.0% |
| 2 | 4.47 16.6% | 4.47 16.6% | 4.25 15.0% | 4.30 16.5% | 4.25 15.8% | 5.15 14.2% | 4.10 15.5% |
| 0-2 | 3.08 17.6% | 3.08 17.6% | 3.35 19.6% | 3.00 13.2% | - | 3.10 17.0% | 3.30 20.0% |
| 3+ | 1.28 7.2% | 1.28 7.2% | 1.28 7.2% | 1.30 6.5% | - | 1.32 7.0% | 1.28 7.2% |
| 4+ | 1.79 11.4% | 1.79 11.4% | 1.78 11.0% | 1.80 8.6% | 1.77 11.9% | 1.83 12.9% | 1.76 12.0% |
| GG | 1.37 8.7% | 1.37 8.7% | 1.34 9.5% | 1.38 9.2% | 1.35 9.4% | 1.35 13.5% | 1.55 4.7% |
| NG | 2.81 18.1% | 2.81 18.1% | 2.95 20.4% | 2.80 18.1% | 2.94 21.0% | 2.90 31.8% | 2.28 5.0% |
| I2+ | 1.83 7.6% | 1.83 7.6% | 1.80 12.2% | 1.88 6.0% | 1.81 12.1% | 1.90 9.5% | 2.00 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice