Dumbarton 3 - 2 Kilmarnock II — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Dumbarton Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Spartans | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Stranraer | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Cove Rangers | A | 6-1 (2-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Elgin City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Annan Athletic | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Celtic II | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Kelty Hearts | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Edinburgh City | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.08.2026 | Airdrie United | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Clyde | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Kilmarnock II Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Cowdenbeath | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 25.08.2026 | Cumbernauld Colts | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.08.2026 | East Kilbride | A | 5-3 (1-2) | I | O |
| 11.11.2025 | Annan Athletic | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 10.10.2025 | Clyde | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Alloa Athletic | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Stenhousemuir | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 26.08.2025 | East Fife | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 13.08.2025 | Edinburgh City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.07.2024 | Cowdenbeath | A | 4-2 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2023 | Challenge Cup | Kilmarnock II | 1-1 (0-1) | Dumbarton | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 90.2% | 91.6% | 91.7% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 1.56 9.3% | 1.56 9.3% | 1.55 15.3% | 1.61 10.6% | 1.62 12.4% | 1.70 2.9% | 1.60 12.6% |
| X | 4.30 6.2% | 4.30 6.2% | 4.10 3.5% | 4.25 9.0% | 4.30 5.9% | 3.75 0.0% | 4.20 5.0% |
| 2 | 4.32 19.7% | 4.32 19.7% | 4.55 40.0% | 4.25 18.1% | 4.16 25.7% | 4.25 6.3% | 4.05 26.6% |
| 0-2 | 2.92 1.7% | 2.92 1.7% | 3.00 0.0% | 2.80 5.1% | - | 2.95 3.3% | 3.00 0.0% |
| 3+ | 1.31 0.8% | 1.31 0.8% | 1.34 0.8% | 1.34 2.3% | - | 1.35 1.5% | 1.32 0.8% |
| 4+ | 1.86 1.6% | 1.86 1.6% | 1.90 0.0% | 1.90 4.4% | 1.88 0.5% | 1.90 2.7% | 1.87 0.5% |
| GG | 1.39 3.7% | 1.39 3.7% | 1.42 6.0% | 1.43 5.9% | 1.38 3.0% | 1.35 0.7% | 1.38 3.8% |
| NG | 2.73 7.5% | 2.73 7.5% | 2.65 10.2% | 2.65 10.2% | 2.78 6.7% | 2.85 1.7% | 2.75 6.8% |
| I2+ | 1.88 1.1% | 1.88 1.1% | 2.00 1.0% | 1.95 4.3% | 1.96 0.5% | 1.95 2.6% | 1.96 0.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice