Forfar Athletic 0 - 2 Peterhead — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Forfar Athletic Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Spartans | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Banks O' Dee | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Stranraer | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Clyde | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Stirling Albion | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Aberdeen U21 | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 08.08.2026 | Elgin City | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.08.2026 | Kelty Hearts | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Peterhead Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Airdrie United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Clachnacuddin | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Montrose | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Alloa Athletic | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Dundee II | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Cove Rangers | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | East Fife | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Banks O' Dee | A | 1-5 (0-4) | P | O |
| 08.08.2026 | Queen of the South | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2025 | League Two | Forfar Athletic | 0-0 (0-0) | Peterhead | N | U |
| 01.02.2025 | League Two | Peterhead | 2-2 (2-0) | Forfar Athletic | N | O |
| 17.12.2024 | League Two | Forfar Athletic | 1-1 (0-1) | Peterhead | N | U |
| 10.08.2024 | League Two | Peterhead | 2-1 (1-0) | Forfar Athletic | I | O |
| 13.04.2024 | League Two | Peterhead | 2-1 (0-0) | Forfar Athletic | I | O |
| 17.02.2024 | League Two | Forfar Athletic | 3-3 (3-0) | Peterhead | N | O |
| 23.12.2023 | League Two | Peterhead | 1-2 (1-2) | Forfar Athletic | P | O |
| 07.10.2023 | League Two | Forfar Athletic | 1-3 (0-2) | Peterhead | I | O |
| 01.05.2021 | League One | Peterhead | 1-2 (0-0) | Forfar Athletic | P | O |
| 06.04.2021 | League One | Forfar Athletic | 1-1 (0-0) | Peterhead | N | U |
| 03.04.2021 | League One | Peterhead | - | Forfar Athletic | - | U |
| 28.11.2020 | League One | Peterhead | 0-1 (0-1) | Forfar Athletic | P | U |
| 18.04.2020 | League One | Forfar Athletic | - | Peterhead | - | U |
| 25.02.2020 | League One | Peterhead | 1-1 (0-0) | Forfar Athletic | N | U |
| 30.11.2019 | League One | Forfar Athletic | 2-1 (1-0) | Peterhead | P | O |
| 24.08.2019 | League One | Peterhead | 1-0 (0-0) | Forfar Athletic | I | U |
| 02.04.2016 | League One | Forfar Athletic | 2-0 (0-0) | Peterhead | P | U |
| 13.02.2016 | League One | Peterhead | 3-2 (2-2) | Forfar Athletic | I | O |
| 08.12.2015 | League One | Forfar Athletic | 0-2 (0-1) | Peterhead | I | U |
| 03.10.2015 | League One | Peterhead | 2-2 (1-0) | Forfar Athletic | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 91.8% | 91.8% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 3.40 2.9% | 3.40 2.9% | 3.25 12.2% | 3.20 4.5% | 3.25 11.7% | 3.30 13.2% | 3.15 8.7% |
| X | 3.54 7.3% | 3.54 7.3% | 3.55 6.6% | 3.55 11.3% | 3.58 6.5% | 3.75 0.0% | 3.55 6.6% |
| 2 | 1.89 5.6% | 1.89 5.6% | 2.00 11.1% | 2.02 9.2% | 1.99 10.6% | 1.92 7.9% | 1.96 9.5% |
| 0-2 | 2.05 7.7% | 2.05 7.7% | 2.05 6.8% | 2.07 8.0% | 2.06 6.4% | 2.08 5.5% | 2.05 7.7% |
| 3+ | 1.66 6.4% | 1.66 6.4% | 1.68 5.0% | 1.66 7.1% | 1.67 5.0% | 1.67 4.4% | 1.67 6.4% |
| 4+ | 2.59 7.5% | 2.59 7.5% | 2.80 9.8% | 2.57 7.1% | - | 2.65 3.9% | 2.75 10.0% |
| GG | 1.59 3.2% | 1.59 3.2% | 1.60 3.2% | 1.60 2.6% | 1.59 1.9% | 1.61 0.6% | 1.59 3.2% |
| NG | 2.19 4.4% | 2.19 4.4% | 2.20 2.2% | 2.20 3.1% | 2.19 3.1% | 2.15 0.0% | 2.18 5.2% |
| I2+ | 2.39 4.4% | 2.39 4.4% | 2.55 6.3% | 2.40 5.7% | 2.55 5.4% | 2.55 6.3% | 2.55 8.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice