Formartine United 3 - 2 Montrose — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Formartine United Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Dundee United II | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 11.08.2026 | Dundee II | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 24.10.2025 | Buckie Thistle | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 27.09.2025 | Lossiemouth | A | 1-2 | P | O |
| 26.10.2024 | Brora Rangers | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2024 | Whitehill Welfare | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2024 | Dundee II | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.11.2023 | Falkirk | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 28.10.2023 | Clydebank | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 23.09.2023 | Threave Rovers | H | 3-2 (2-0) | P | O |
Montrose Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | East Fife | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Cove Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Dundee II | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Peterhead | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 29.08.2026 | Queen of the South | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Clyde | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | East Kilbride | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Alloa Athletic | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Fraserburgh | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Ross County | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.6% | 91.7% | 91.7% | 91.6% | 90.2% |
| 1 | 3.80 16.5% | 3.80 16.5% | 3.75 11.9% | 3.65 19.8% | 3.72 27.1% | 3.80 19.1% | 3.70 19.6% |
| X | 3.56 22.6% | 3.56 22.6% | 3.95 2.5% | 3.70 18.7% | 3.72 17.1% | 3.75 2.6% | 3.75 15.7% |
| 2 | 1.78 13.4% | 1.78 13.4% | 1.75 4.4% | 1.83 19.6% | 1.81 21.5% | 1.78 9.9% | 1.75 16.7% |
| 0-2 | 2.17 23.9% | 2.17 23.9% | 2.20 15.4% | 2.22 19.9% | 2.26 3.2% | 2.25 15.1% | 2.18 23.5% |
| 3+ | 1.55 14.8% | 1.55 14.8% | 1.60 12.7% | 1.57 16.3% | 1.56 2.5% | 1.58 11.3% | 1.59 16.9% |
| 4+ | 2.41 26.8% | 2.41 26.8% | 2.55 18.6% | 2.40 25.0% | 2.33 17.7% | 2.50 19.0% | 2.55 30.1% |
| GG | 1.53 7.0% | 1.53 7.0% | 1.58 11.3% | 1.56 6.1% | 1.54 4.1% | 1.59 7.4% | 1.57 8.3% |
| NG | 2.31 12.5% | 2.31 12.5% | 2.25 13.5% | 2.30 8.0% | 2.30 6.5% | 2.15 10.4% | 2.22 11.2% |
| I2+ | 2.29 14.5% | 2.29 14.5% | 2.45 14.0% | 2.27 16.4% | 2.35 15.8% | 2.35 11.9% | 2.40 18.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice