Fraserburgh 0 - 5 Cove Rangers — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Fraserburgh Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Elgin City | A | 7-0 (4-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Aberdeen U21 | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Montrose | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Banks O' Dee | A | 4-0 (4-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Brora Rangers | A | 0-1 | P | U |
| 19.01.2025 | Rangers | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 30.11.2024 | Annan Athletic | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Turriff United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2024 | Rothes | H | 8-0 (3-0) | P | O |
| 17.09.2024 | Rangers U21 | A | 5-0 (2-0) | I | O |
Cove Rangers Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Ross County | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.09.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Dumbarton | H | 6-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Hamilton Academical | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Dundee United II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Peterhead | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | East Kilbride | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Stirling Albion | A | 4-2 (3-0) | I | O |
| 08.08.2026 | East Fife | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.1% | 91.6% | 91.7% | 90.0% |
| 1 | 9.15 43.9% | 9.15 43.9% | 9.75 59.8% | 7.60 49.0% | 8.85 46.3% | 9.25 43.4% | 9.15 52.5% |
| X | 5.45 11.2% | 5.45 11.2% | 5.80 20.8% | 5.60 9.8% | 5.60 16.9% | 5.50 15.8% | 5.95 16.7% |
| 2 | 1.23 8.2% | 1.23 8.2% | 1.23 12.1% | 1.27 10.6% | 1.25 10.7% | 1.25 9.4% | 1.20 10.4% |
| 0-2 | 2.74 4.9% | 2.74 4.9% | 3.00 3.4% | 2.62 8.1% | - | 2.65 3.6% | 2.95 1.7% |
| 3+ | 1.35 2.3% | 1.35 2.3% | 1.34 1.5% | 1.39 4.5% | - | 1.42 1.4% | 1.34 0.7% |
| 4+ | 1.94 2.6% | 1.94 2.6% | 1.90 2.6% | 2.02 6.3% | 1.94 1.0% | 2.10 2.4% | 1.90 1.6% |
| GG | 1.69 11.9% | 1.69 11.9% | 1.75 14.4% | 1.74 14.5% | 1.71 11.8% | 1.83 15.8% | 1.75 13.6% |
| NG | 2.03 14.0% | 2.03 14.0% | 1.95 15.2% | 1.97 16.9% | 2.01 13.4% | 1.84 16.4% | 1.95 15.2% |
| I2+ | 2.01 3.1% | 2.01 3.1% | 2.00 2.4% | 2.02 5.2% | 2.00 1.0% | 2.10 2.4% | 1.98 1.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice