Kelty Hearts 3 - 5 Hearts U21 — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Kelty Hearts Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Edinburgh City | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Clyde | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Cumbernauld Colts | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Annan Athletic | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Stranraer | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Clydebank | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Dumbarton | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Elgin City | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Motherwell U21 | H | 4-3 (3-2) | P | O |
| 08.08.2026 | Stirling Albion | H | 3-2 (2-0) | P | O |
Hearts U21 Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Gala Fairydean Rovers | A | 1-6 (1-1) | P | O |
| 25.08.2026 | Spartans | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Berwick Rangers | A | 3-4 (3-1) | P | O |
| 16.12.2025 | ST Johnstone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.11.2025 | Kelty Hearts | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 11.10.2025 | East Kilbride | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Queen of the South | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 06.09.2025 | Edinburgh City | A | 4-2 (4-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Dumbarton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.08.2025 | East Fife | A | 4-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2025 | Challenge Cup | Kelty Hearts | 0-1 (0-0) | Hearts U21 | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.7% | 91.2% | 91.6% | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 1.31 4.0% | 1.31 4.0% | 1.35 3.6% | 1.39 5.3% | 1.37 3.5% | 1.37 0.7% | 1.33 5.6% |
| X | 4.95 1.0% | 4.95 1.0% | 5.00 2.0% | 4.75 5.0% | 4.90 1.2% | 4.75 5.6% | 5.00 7.4% |
| 2 | 7.12 19.5% | 7.12 19.5% | 6.70 15.5% | 6.00 17.8% | 6.35 12.4% | 6.70 4.3% | 6.35 19.1% |
| 0-2 | 2.78 3.5% | 2.78 3.5% | 2.90 10.8% | 2.60 11.9% | - | 2.63 13.8% | 2.88 0.7% |
| 3+ | 1.34 1.5% | 1.34 1.5% | 1.35 4.7% | 1.40 6.9% | - | 1.43 7.5% | 1.35 0.0% |
| 4+ | 1.94 4.9% | 1.94 4.9% | 1.95 8.3% | 2.05 12.6% | 1.94 7.8% | 2.15 16.2% | 1.94 0.5% |
| GG | 1.57 1.9% | 1.57 1.9% | 1.55 6.9% | 1.61 3.2% | 1.55 7.6% | 1.65 8.6% | 1.56 6.6% |
| NG | 2.23 2.3% | 2.23 2.3% | 2.25 11.8% | 2.17 5.7% | 2.29 11.2% | 2.05 10.9% | 2.25 9.8% |
| I2+ | 1.94 1.0% | 1.94 1.0% | 2.00 9.3% | 2.00 8.1% | 2.01 9.8% | 2.10 10.5% | 2.00 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice