Queen of the South 1 - 1 Annan Athletic — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Queen of the South Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hamilton Academical | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Ross County | A | 8-0 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | East Fife | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Airdrie United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Hibernian U21 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Alloa Athletic | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 11.08.2026 | Cumbernauld Colts | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Peterhead | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Annan Athletic Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Forfar Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Elgin City | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Motherwell U21 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Dumbarton | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Berwick Rangers | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Edinburgh City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Clyde | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Stranraer | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | League One | Annan Athletic | 0-2 (0-0) | Queen of the South | P | U |
| 28.12.2024 | League One | Queen of the South | 1-1 (1-0) | Annan Athletic | N | U |
| 26.10.2024 | League One | Annan Athletic | 1-0 (0-0) | Queen of the South | I | U |
| 17.08.2024 | League One | Queen of the South | 2-0 (1-0) | Annan Athletic | P | U |
| 09.03.2024 | League One | Annan Athletic | 2-1 (2-0) | Queen of the South | I | O |
| 30.12.2023 | League One | Queen of the South | 2-1 (1-1) | Annan Athletic | P | O |
| 21.10.2023 | League One | Annan Athletic | 0-1 (0-1) | Queen of the South | P | U |
| 19.08.2023 | League One | Queen of the South | 3-1 (0-1) | Annan Athletic | P | O |
| 09.07.2022 | League Cup | Queen of the South | 2-3 (1-2) | Annan Athletic | I | O |
| 13.07.2021 | League Cup | Annan Athletic | 1-3 (0-1) | Queen of the South | P | O |
| 16.07.2019 | League Cup | Queen of the South | 3-3 (3-1) | Annan Athletic | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.3% | 91.9% | 91.8% | 91.8% | 90.0% |
| 1 | 1.96 15.3% | 1.96 15.3% | 1.93 5.9% | 2.05 15.8% | 1.94 5.8% | 2.00 3.6% | 1.92 10.3% |
| X | 3.60 2.2% | 3.60 2.2% | 3.65 2.8% | 3.60 5.3% | 3.67 3.4% | 3.50 2.8% | 3.60 1.4% |
| 2 | 3.15 22.4% | 3.15 22.4% | 3.30 6.5% | 3.10 18.4% | 3.32 6.8% | 3.30 2.9% | 3.20 15.8% |
| 0-2 | 2.17 0.5% | 2.17 0.5% | 2.25 2.3% | 2.15 3.2% | 2.25 3.2% | 2.20 0.0% | 2.25 3.2% |
| 3+ | 1.59 0.6% | 1.59 0.6% | 1.58 1.3% | 1.60 2.6% | 1.57 2.5% | 1.60 0.0% | 1.56 1.9% |
| 4+ | 2.46 1.7% | 2.46 1.7% | 2.50 3.8% | 2.45 3.4% | - | 2.55 0.0% | 2.50 2.0% |
| GG | 1.53 2.5% | 1.53 2.5% | 1.50 3.2% | 1.54 1.9% | 1.52 1.3% | 1.57 1.3% | 1.51 4.4% |
| NG | 2.32 4.0% | 2.32 4.0% | 2.35 2.2% | 2.32 2.2% | 2.36 2.6% | 2.20 2.2% | 2.35 5.9% |
| I2+ | 2.23 0.0% | 2.23 0.0% | 2.35 4.1% | 2.30 2.2% | 2.36 3.3% | 2.40 0.0% | 2.35 2.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice