Stirling Albion 1 - 1 Cumbernauld Colts — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Stirling Albion Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 3.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Clyde | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Edinburgh City | A | 7-3 (5-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Rangers U21 | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Spartans | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Elgin City | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Airdrie United | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Stranraer | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Forfar Athletic | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Cove Rangers | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Kelty Hearts | A | 3-2 (2-0) | I | O |
Cumbernauld Colts Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Kelty Hearts | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 25.08.2026 | Kilmarnock II | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Queen of the South | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Bonnyrigg Rose Athletic | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 26.09.2025 | Glasgow University | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Civil Service Strollers | H | 0-3 | I | O |
| 24.09.2023 | BSC Glasgow | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 17.09.2022 | Dalbeattie Star | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.09.2021 | Buckie Thistle | A | 4-1 | I | O |
| 17.09.2021 | Buckie Thistle | H | 1-1 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.6% | 91.3% | 92.0% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 1.39 6.1% | 1.39 6.1% | 1.40 3.4% | 1.40 1.4% | 1.45 4.6% | 1.40 6.7% | 1.41 5.2% |
| X | 4.40 10.2% | 4.40 10.2% | 5.10 4.1% | 4.90 1.0% | 4.78 5.3% | 5.00 5.3% | 4.75 3.1% |
| 2 | 6.27 13.3% | 6.27 13.3% | 5.50 7.8% | 5.65 5.8% | 5.30 11.1% | 5.10 8.5% | 5.35 14.4% |
| 0-2 | 2.97 3.6% | 2.97 3.6% | 3.35 4.7% | 2.95 4.8% | - | 2.85 6.6% | 3.30 6.5% |
| 3+ | 1.30 1.6% | 1.30 1.6% | 1.28 1.5% | 1.31 2.3% | - | 1.32 0.8% | 1.27 3.1% |
| 4+ | 1.79 2.3% | 1.79 2.3% | 1.75 4.4% | 1.83 4.0% | 1.76 3.3% | 1.83 1.1% | 1.75 4.4% |
| GG | 1.44 2.7% | 1.44 2.7% | 1.42 0.0% | 1.51 2.7% | 1.40 0.0% | 1.43 2.1% | 1.41 6.6% |
| NG | 2.55 4.1% | 2.55 4.1% | 2.65 0.0% | 2.40 4.8% | 2.71 0.4% | 2.55 3.8% | 2.65 12.8% |
| I2+ | 1.90 1.6% | 1.90 1.6% | 1.80 2.7% | 1.87 2.7% | 1.80 2.7% | 1.90 0.0% | 1.80 6.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice