Lige
Argentina-Liga Profesional Argentina Argentina-Primera Nacional Australija-A-League Australija-Australian Championship Austrija-2. Liga Austrija-Bundesliga Belgija-Cup Belorusija-Premier League Bolivija-Primera División Bosna i Hercegovina-Premijer Liga Brazil-Copa Do Brasil Brazil-Serie A Brazil-Serie B Bugarska-Cup Bugarska-First League Ceska-Czech Liga Ceska-FNL Cile-Copa Chile Cile-Primera B Cile-Primera División Crna Gora-First League Danska-1. Division Danska-Superliga Egipat-Premier League Ekvador-Copa Ecuador Ekvador-Liga Pro Ekvador-Liga Pro Serie B Engleska-Championship Engleska-FA Cup Engleska-League Cup Engleska-League One Engleska-League Two Engleska-Premier League Estonija-Meistriliiga Finska-Veikkausliiga Francuska-Ligue 1 Francuska-Ligue 2 Grcka-Cup Grcka-Super League 1 Grcka-Super League 2 Holandija-Eerste Divisie Holandija-Eredivisie Honduras-Liga Nacional Hrvatska-First NL Hrvatska-HNL Iran-Persian Gulf Pro League Irska-Premier Division Italija-Serie A Italija-Serie B Izrael-Ligat Ha'al Japan-J1 League Japan-J2 League Juzna Afrika-1st Division Juzna Afrika-Premier Soccer League Juzna Koreja-K League 1 Juzna Koreja-K League 2 Katar-Stars League Kina-League One Kina-Super League Kipar-1. Division Kolumbija-Primera A Kostarika-Primera División Letonija-Virsliga Litvanija-A Lyga Madarska-NB I Madarska-NB II Makedonija-First League Maroko-Botola Pro Meksiko-Liga MX Nemacka-2. Bundesliga Nemacka-3. Liga Nemacka-Bundesliga Nemacka-DFB Pokal Nigerija-NPFL Norveska-1. Division Norveska-Eliteserien Panama-Liga Panameña de Fútbol Paragvaj-Division Profesional - Clausura Peru-Primera División Poljska-Cup Poljska-Ekstraklasa Poljska-I Liga Portugal-Primeira Liga Portugal-Segunda Liga Rumunija-Liga I Rumunija-Liga II Rusija-Cup Rusija-First League Rusija-Premier League SAD-Major League Soccer Saudijska Arabija-Pro League Senegal-Ligue 1 Severna Irska-Premiership Skotska-Championship Skotska-League One Skotska-League Two Skotska-Premiership Slovacka-2. liga Slovacka-Super Liga Slovenija-1. SNL Slovenija-2. SNL Spanija-La Liga Spanija-Segunda División Srbija-Prva Liga Srbija-Super Liga Svajcarska-Erste Liga Cup Svajcarska-Schweizer Cup Svajcarska-Super League Svedska-Allsvenskan Svedska-Superettan Svet-AFC Challenge League Svet-AFC Champions League Elite Svet-Africa Cup of Nations Svet-CAF Champions League Svet-CAF Confederation Cup Svet-CONMEBOL Libertadores Svet-CONMEBOL Sudamericana Svet-Friendlies Svet-UEFA Champions League Svet-UEFA Europa Conference League Svet-UEFA Europa League Svet-UEFA Nations League Tunis-Ligue 1 Turska-1. Lig Turska-Süper Lig Ujedinjeni Arapski Emirati-Division 1 Ujedinjeni Arapski Emirati-Pro League Ukrajina-Cup Ukrajina-Premier League Urugvaj-Primera División Urugvaj-Segunda División Uzbekistan-Super League Vels-Welsh Cup Venecuela-Primera División

Uporedi kvote: Inverness CT - Arbroath

14:00
17.10.2026
VS
Skotska - Championship

17.10.2026 14:00 • Skotska - Championship

Sledeći meč —
Sledeći meč —

Predikcija

Očekivani golovi

Inverness CT 1,5
najčešće 1-2 59%
Arbroath 0,8
najčešće 0-1 80%

Ukupno očekivano: 2,3 golova

Šanse za golove

Naš model Tržište (prosek kvota 7 kladionica)
3+ 3+ golova
40% 50%
GG Oba tima daju gol
44% 46%

Šanse za ishod

1 Inverness CT
52% 62%
X Nerešeno
27% 23%
2 Arbroath
21% 15%

Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.

Serije

Inverness CT nema nerešeno u prvom poluvremenu 8 uzastopnih utakmica Inverness CT ima seriju od 8 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova Inverness CT ima seriju od 8 uzastopnih prvih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Inverness CT ima seriju od 3 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 1.5 ukupnih golova
Inverness CT ima seriju od 2 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 0.5 ukupnih golova
Arbroath ima seriju od 10 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima Arbroath ima seriju od 3 uzastopnih utakmica gde kao gost ne daje gol
H2H serije
H2HInverness CT ima seriju od 4 uzastopnih nerešenih u drugom poluvremenu protiv Arbroath
Inverness CT Inverness CT
Inverness CT nema nerešeno u prvom poluvremenu 8 uzastopnih utakmica Inverness CT ima seriju od 8 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova Inverness CT ima seriju od 8 uzastopnih prvih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Inverness CT ima seriju od 3 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 1.5 ukupnih golova
Inverness CT ima seriju od 2 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 0.5 ukupnih golova
Arbroath Arbroath
Arbroath ima seriju od 10 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima Arbroath ima seriju od 3 uzastopnih utakmica gde kao gost ne daje gol
H2H serije
H2HInverness CT ima seriju od 4 uzastopnih nerešenih u drugom poluvremenu protiv Arbroath

Mečevi iz lige Skotska - Championship

Meč Datum 1 X 2
subota, 17. oktobar 2026.
── Championship ──
Dunfermline - Livingston 17.10.2026 14:00 2.6 3.45 2.65
Inverness CT - Arbroath 17.10.2026 14:00 1.49 4.28 6.5
Morton - Queen's Park 17.10.2026 14:00 2.5 3.25 2.78
Stenhousemuir - Raith Rovers 17.10.2026 14:00 3.26 3.2 2.26
utorak, 20. oktobar 2026.
── Championship ──
Dunfermline - Partick 20.10.2026 18:45 2.8 3.2 2.45
Meč Datum Kvote
subota, 17. oktobar 2026.
── Championship ──
Dunfermline - Livingston 17.10 14:00
2.6 | 3.45 | 2.65
Inverness CT - Arbroath 17.10 14:00
1.49 | 4.28 | 6.5
Morton - Queen's Park 17.10 14:00
2.5 | 3.25 | 2.78
Stenhousemuir - Raith Rovers 17.10 14:00
3.26 | 3.2 | 2.26
utorak, 20. oktobar 2026.
── Championship ──
Dunfermline - Partick 20.10 18:45
2.8 | 3.2 | 2.45

Tabele Skotska - Championship

Championship

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Stenhousemuir 9 7 1 1 12 4 8 1.8 22
2 Raith Rovers 10 6 2 2 15 6 9 2.1 20
3 Partick 9 5 3 1 10 3 7 1.4 18
4 Livingston 10 4 1 5 14 11 3 2.5 13
5 Dunfermline 8 3 4 1 7 5 2 1.5 13
6 Inverness CT 10 3 4 3 12 11 1 2.3 13
7 Ayr Utd 10 3 3 4 10 11 -1 2.1 12
8 Arbroath 10 3 2 5 7 15 -8 2.2 11
9 Queen's Park 10 2 1 7 6 16 -10 2.2 7
10 Morton 10 1 1 8 7 18 -11 2.5 4
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Stenhousemuir 4 4 0 0 7 1 6 2 12
2 Partick 5 3 2 0 6 0 6 1.2 11
3 Raith Rovers 5 3 1 1 9 3 6 2.4 10
4 Inverness CT 5 2 2 1 5 3 2 1.6 8
5 Arbroath 5 2 2 1 5 4 1 1.8 8
6 Dunfermline 3 2 1 0 4 1 3 1.7 7
7 Livingston 6 2 1 3 8 7 1 2.5 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5 8 -3 2.6 6
9 Ayr Utd 5 1 2 2 5 6 -1 2.2 5
10 Morton 5 0 0 5 3 10 -7 2.6 0
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Raith Rovers 5 3 1 1 6 3 3 1.8 10
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5 3 2 1.6 10
3 Partick 4 2 1 1 4 3 1 1.8 7
4 Ayr Utd 5 2 1 2 5 5 0 2 7
5 Livingston 4 2 0 2 6 4 2 2.5 6
6 Dunfermline 5 1 3 1 3 4 -1 1.4 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7 8 -1 3 5
8 Morton 5 1 1 3 4 8 -4 2.4 4
9 Arbroath 5 1 0 4 2 11 -9 2.6 3
10 Queen's Park 5 0 1 4 1 8 -7 1.8 1

Forma i statistika timova

Inverness CT Domaćin

2
Pobede
1
Nerešeno
1
Porazi
2
3+ golova
2
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.8
Dao
1.8
Primio
1
GG
50%
Bez primljenog
50%
Bez datog
0%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
13.10.2026 Queen's Park A 2-1 (2-1) I O
10.10.2026 Stenhousemuir H 2-0 (2-0) P U
03.10.2026 Queen's Park A - I U
25.09.2026 Morton H 2-0 (1-0) P U
19.09.2026 Livingston A 2-2 (1-0) N O
12.09.2026 Ayr Utd A 1-3 (1-2) P O
05.09.2026 Raith Rovers H 0-2 (0-1) I U
29.08.2026 Stenhousemuir A 3-1 (1-0) I O
21.08.2026 Partick H 1-1 (0-1) N U
16.08.2026 Heart Of Midlothian A 6-2 (1-0) I O

Arbroath Gost

1
Pobede
0
Nerešeno
4
Porazi
4
3+ golova
1
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.8
Dao
0.6
Primio
2.2
GG
40%
Bez primljenog
0%
Bez datog
60%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
10.10.2026 Morton H 1-2 (0-1) I O
03.10.2026 Partick A 3-0 (2-0) I O
25.09.2026 Queen's Park H 2-1 (2-0) P O
19.09.2026 Stenhousemuir A 1-0 (1-0) I U
12.09.2026 Raith Rovers A 4-0 (3-0) I O
05.09.2026 Dunfermline H 1-1 (0-0) N U
29.08.2026 Livingston H 1-0 (0-0) P U
22.08.2026 Morton A 1-2 (0-1) P O
08.08.2026 Inverness CT H 0-0 (0-0) N U
01.08.2026 Ayr Utd A 2-0 (1-0) I U

Statistika za meč

Forma (5 mečeva)

I P I P N
2-1-1
Inverness CT
I I P I I
1-0-4
Arbroath

3+ golova

50%
Inverness CT
80%
Arbroath

Prosek golova

2.8
Inverness CT
+
2.8
Arbroath
=
2.8
Prosek

Međusobni dueli

Statistika duela (27 meča)

10
37%
Inverness CT
8
30%
Arbroath
9 nerešenih (33%)

Golovi

2.1
Prosek golova po meču
41%
Mečeva sa 3+ golova

Istorija međusobnih duela

Datum Takmičenje Domaćin Rezultat Gost Ishod Golovi
08.08.2026 Championship Arbroath 0-0 (0-0) Inverness CT N U
26.04.2025 League One Inverness CT 3-0 (2-0) Arbroath P O
08.02.2025 League One Arbroath 3-0 (2-0) Inverness CT I O
14.12.2024 League One Inverness CT 0-2 (0-0) Arbroath I U
05.10.2024 League One Arbroath 1-0 (0-0) Inverness CT I U
23.07.2024 League Cup Inverness CT 0-0 (0-0) Arbroath N U
06.04.2024 Championship Inverness CT 2-1 (1-0) Arbroath P O
24.02.2024 Championship Arbroath 1-1 (0-0) Inverness CT N U
16.12.2023 Championship Inverness CT 1-2 (1-2) Arbroath I O
30.09.2023 Championship Arbroath 2-3 (0-2) Inverness CT P O
09.09.2023 Challenge Cup Arbroath 4-2 (2-1) Inverness CT I O
11.04.2023 Championship Inverness CT 2-0 (0-0) Arbroath P U
07.01.2023 Championship Arbroath 1-4 (1-2) Inverness CT P O
05.11.2022 Championship Inverness CT 1-1 (0-0) Arbroath N U
06.08.2022 Championship Arbroath 0-0 (0-0) Inverness CT N U
13.05.2022 Premiership Arbroath 0-0 (0-0) Inverness CT N U
10.05.2022 Premiership Inverness CT 0-0 (0-0) Arbroath N U
12.03.2022 Championship Inverness CT 3-0 (2-0) Arbroath P O
02.01.2022 Championship Arbroath 0-0 (0-0) Inverness CT N U
26.10.2021 Championship Inverness CT 0-1 (0-0) Arbroath I U
31.07.2021 Championship Arbroath 0-1 (0-0) Inverness CT P U
27.03.2021 Championship Inverness CT 1-0 (0-0) Arbroath P U
03.02.2021 Championship Arbroath 1-1 (1-0) Inverness CT N U
31.10.2020 Championship Inverness CT 3-1 (0-1) Arbroath P O
14.03.2020 Championship Arbroath - Inverness CT - U
28.12.2019 Championship Inverness CT 0-1 (0-0) Arbroath I U
09.11.2019 Championship Arbroath 3-0 (1-0) Inverness CT I O
10.08.2019 Championship Inverness CT 2-1 (1-1) Arbroath P O