Morton 2 - 2 Raith Rovers — rezultat
28.01.2022 19:45 • Skotska - Championship
Mečevi iz lige Skotska - Championship
Tabele Skotska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 9 | 7 | 1 | 1 | 12 | 4 | 8 | 1.8 | 22 |
| 2 | Raith Rovers | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 6 | 9 | 2.1 | 20 |
| 3 | Partick | 9 | 5 | 3 | 1 | 10 | 3 | 7 | 1.4 | 18 |
| 4 | Livingston | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.5 | 13 |
| 5 | Dunfermline | 8 | 3 | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.5 | 13 |
| 6 | Inverness CT | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 13 |
| 7 | Ayr Utd | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | 12 |
| 8 | Arbroath | 10 | 3 | 2 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.2 | 11 |
| 9 | Queen's Park | 10 | 2 | 1 | 7 | 6 | 16 | -10 | 2.2 | 7 |
| 10 | Morton | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhousemuir | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 12 |
| 2 | Partick | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1.2 | 11 |
| 3 | Raith Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 10 |
| 4 | Inverness CT | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 8 |
| 5 | Arbroath | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 6 | Dunfermline | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 7 | Livingston | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 8 | Queen's Park | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 9 | Ayr Utd | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 10 | Morton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raith Rovers | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 10 |
| 2 | Stenhousemuir | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 3 | Partick | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Ayr Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 5 | Livingston | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 6 | Dunfermline | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 7 | Inverness CT | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 8 | Morton | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 4 |
| 9 | Arbroath | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 11 | -9 | 2.6 | 3 |
| 10 | Queen's Park | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | -7 | 1.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Morton Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2022 | Motherwell | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.01.2022 | Ayr Utd | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.01.2022 | Dunfermline | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 29.12.2021 | Kilmarnock | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.12.2021 | Arbroath | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 11.12.2021 | Inverness CT | H | 1-6 (1-3) | I | O |
| 07.12.2021 | Inverness CT | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.12.2021 | Ayr Utd | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 01.12.2021 | Queen of the South | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.11.2021 | Inverness CT | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Raith Rovers Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2022 | Banks O' Dee | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 15.01.2022 | Arbroath | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 08.01.2022 | Inverness CT | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.01.2022 | Dunfermline | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.12.2021 | Ayr Utd | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.12.2021 | Partick | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.12.2021 | Kilmarnock | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.12.2021 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2021 | Inverness CT | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.11.2021 | Falkirk | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2021 | Championship | Raith Rovers | 2-1 (1-1) | Morton | I | O |
| 18.09.2021 | Championship | Morton | 0-1 (0-1) | Raith Rovers | I | U |
| 27.03.2021 | Championship | Raith Rovers | 1-0 (0-0) | Morton | I | U |
| 06.02.2021 | Championship | Morton | 0-1 (0-1) | Raith Rovers | I | U |
| 07.11.2020 | Championship | Raith Rovers | 5-0 (2-0) | Morton | I | O |
| 15.04.2017 | Championship | Raith Rovers | 2-0 (1-0) | Morton | I | U |
| 07.02.2017 | Championship | Raith Rovers | 0-1 (0-0) | Morton | P | U |
| 14.01.2017 | Championship | Morton | 2-0 (1-0) | Raith Rovers | P | U |
| 01.10.2016 | Championship | Morton | 1-0 (1-0) | Raith Rovers | P | U |
| 26.03.2016 | Championship | Morton | 0-1 (0-0) | Raith Rovers | I | U |
| 27.02.2016 | Championship | Raith Rovers | 3-2 (1-0) | Morton | I | O |
| 18.12.2015 | Championship | Morton | 1-2 (1-0) | Raith Rovers | I | O |
| 03.10.2015 | Championship | Raith Rovers | 2-1 (1-0) | Morton | I | O |
| 15.03.2014 | Championship | Raith Rovers | 2-1 (0-1) | Morton | I | O |
| 11.01.2014 | Championship | Morton | 0-0 (0-0) | Raith Rovers | N | U |