Peterhead 0 - 1 Queen of the South — rezultat
10.10.2026 14:00 • Skotska - Liga 1
Mečevi iz lige Skotska - Liga 1
Tabele Skotska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 9 | 8 | 1 | 0 | 31 | 5 | 26 | 4 | 25 |
| 2 | Hamilton Academical | 9 | 8 | 1 | 0 | 21 | 2 | 19 | 2.6 | 25 |
| 3 | East Kilbride | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 14 | 5 | 3.3 | 17 |
| 4 | Montrose | 10 | 5 | 0 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.2 | 15 |
| 5 | Airdrie United | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 13 |
| 6 | Queen of the South | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 27 | -16 | 3.8 | 10 |
| 7 | East Fife | 10 | 1 | 6 | 3 | 8 | 11 | -3 | 1.9 | 9 |
| 8 | Alloa Athletic | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 9 |
| 9 | Peterhead | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 17 | -10 | 2.4 | 7 |
| 10 | Cove Rangers | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton Academical | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.8 | 15 |
| 2 | Ross County | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 2 | 16 | 5 | 12 |
| 3 | East Kilbride | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 10 |
| 4 | Montrose | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 9 |
| 5 | Airdrie United | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 8 |
| 6 | Queen of the South | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 7 | Cove Rangers | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Alloa Athletic | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | East Fife | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 10 | Peterhead | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 13 |
| 2 | Hamilton Academical | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 10 |
| 3 | East Kilbride | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 7 |
| 4 | Montrose | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 5 | Airdrie United | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 6 | East Fife | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 7 | Alloa Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 4 |
| 8 | Peterhead | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 9 | Queen of the South | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 19 | -15 | 4.6 | 3 |
| 10 | Cove Rangers | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Peterhead Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Hamilton Academical | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Elgin City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.09.2026 | Forfar Athletic | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Airdrie United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Clachnacuddin | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Montrose | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Alloa Athletic | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Dundee II | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Cove Rangers | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Queen of the South Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 3.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Cove Rangers | H | 4-3 (2-0) | P | O |
| 26.09.2026 | Rangers U21 | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Hamilton Academical | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Ross County | A | 8-0 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | East Fife | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Airdrie United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Hibernian U21 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | League One | Queen of the South | 0-1 (0-1) | Peterhead | P | U |
| 18.04.2026 | League One | Peterhead | 1-1 (0-0) | Queen of the South | N | U |
| 28.02.2026 | League One | Queen of the South | 0-2 (0-1) | Peterhead | P | U |
| 18.10.2025 | League One | Peterhead | 3-0 (2-0) | Queen of the South | P | O |
| 16.08.2025 | League One | Queen of the South | 4-0 (1-0) | Peterhead | I | O |
| 01.04.2023 | League One | Queen of the South | 2-1 (0-0) | Peterhead | I | O |
| 28.01.2023 | League One | Peterhead | 1-3 (1-0) | Queen of the South | I | O |
| 15.10.2022 | League One | Queen of the South | 2-0 (1-0) | Peterhead | I | U |
| 20.08.2022 | League One | Peterhead | 1-4 (1-2) | Queen of the South | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.5% | 91.7% | 91.7% | 92.5% | 90.2% |
| 1 | 1.96 2.0% | 1.96 2.5% | 2.05 6.2% | 2.12 8.7% | 1.96 6.5% | 2.00 8.1% | 2.18 9.0% |
| X | 3.40 15.4% | 3.40 16.3% | 3.60 0.0% | 3.50 2.8% | 3.70 2.2% | 3.65 2.7% | 3.50 0.0% |
| 2 | 3.32 1.2% | 3.32 0.6% | 3.05 11.6% | 3.00 6.3% | 3.23 12.7% | 3.25 11.0% | 2.75 11.3% |
| 0-2 | 2.22 0.9% | 2.22 0.9% | 2.30 8.5% | 2.25 4.7% | 2.34 10.9% | 2.30 7.0% | 2.28 6.0% |
| 3+ | 1.56 4.9% | 1.56 4.9% | 1.55 4.9% | 1.55 4.3% | 1.53 6.7% | 1.55 4.3% | 1.54 4.3% |
| 4+ | 2.30 6.9% | 2.30 6.9% | 2.45 9.3% | 2.32 7.9% | - | 2.40 7.7% | 2.45 6.5% |
| GG | 1.49 3.9% | 1.49 3.9% | 1.50 5.1% | 1.50 4.5% | 1.49 6.3% | 1.50 4.5% | 1.48 4.5% |
| NG | 2.42 6.6% | 2.42 6.6% | 2.40 6.7% | 2.42 7.6% | 2.42 10.5% | 2.40 6.7% | 2.45 7.5% |
| I2+ | 2.17 8.4% | 2.17 8.4% | 2.30 8.0% | 2.22 6.3% | 2.30 8.0% | 2.30 6.1% | 2.32 5.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice