Namestovo 0 - 1 Dubnica — rezultat
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 12 | 9 | 2 | 1 | 22 | 8 | 14 | 2.5 | 29 |
| 2 | Samorin | 12 | 9 | 1 | 2 | 23 | 13 | 10 | 3 | 28 |
| 3 | Pohronie | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 23 |
| 4 | Povazska Bystrica | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | 21 | 4 | 3.8 | 23 |
| 5 | Zilina II | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 | 13 | 3 | 2.4 | 20 |
| 6 | Inter Bratislava | 12 | 5 | 4 | 3 | 27 | 15 | 12 | 3.5 | 19 |
| 7 | Liptovsky Mikulas | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | 2.5 | 19 |
| 8 | Galanta | 12 | 6 | 1 | 5 | 18 | 19 | -1 | 3.1 | 19 |
| 9 | Tatran Presov | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 18 | -1 | 2.9 | 18 |
| 10 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 20 | -2 | 2.9 | 16 |
| 11 | Slovan Bratislava II | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.8 | 15 |
| 12 | Zlate Moravce | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 13 |
| 13 | Malzenice | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 | 21 | -5 | 2.8 | 12 |
| 14 | MFK Bytca | 12 | 3 | 0 | 9 | 13 | 31 | -18 | 3.7 | 9 |
| 15 | Humenne | 12 | 2 | 2 | 8 | 7 | 19 | -12 | 2.2 | 8 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 12 | 0 | 3 | 9 | 7 | 21 | -14 | 2.3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Samorin | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.1 | 16 |
| 2 | Povazska Bystrica | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3.9 | 16 |
| 3 | Petrzalka | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3 | 13 |
| 4 | Pohronie | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 5 | Zilina II | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 13 |
| 6 | Liptovsky Mikulas | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 7 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 12 |
| 8 | Slovan Bratislava II | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 6 | 5 | 2.4 | 11 |
| 9 | Galanta | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 10 |
| 10 | MFK Bytca | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 9 |
| 11 | Inter Bratislava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 8 |
| 12 | Tatran Presov | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 13 | Humenne | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 7 |
| 14 | Malzenice | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 13 | -2 | 4 | 6 |
| 15 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 5 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | -6 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 16 |
| 2 | Samorin | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 3 | Inter Bratislava | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 11 | 6 | 4 | 11 |
| 4 | Tatran Presov | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 11 |
| 5 | Pohronie | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3 | 10 |
| 6 | Galanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 9 |
| 7 | Zlate Moravce | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 8 | Zilina II | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 9 | Povazska Bystrica | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.8 | 7 |
| 10 | Liptovsky Mikulas | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 7 |
| 11 | Malzenice | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 6 |
| 12 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 4 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 4 |
| 14 | Lokomotiva Zvolen | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 3 |
| 15 | Humenne | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 1 |
| 16 | MFK Bytca | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Namestovo Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2022 | Zilina II | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.03.2022 | Podbrezova | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 26.02.2022 | Skalica | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.11.2021 | Dukla Banska Bystrica | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 13.11.2021 | Slavoj Trebisov | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.10.2021 | Petrzalka | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 24.10.2021 | Rohoznik | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.10.2021 | Komarno | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 09.10.2021 | Humenne | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.10.2021 | Puchov | H | 0-4 (0-2) | I | O |
Dubnica Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | Partizan Bardejov | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.03.2022 | Zilina II | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.02.2022 | Slavoj Trebisov | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 13.11.2021 | Petrzalka | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 06.11.2021 | Komarno | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 02.11.2021 | Podbrezova | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 30.10.2021 | Puchov | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.10.2021 | Samorin | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 16.10.2021 | FK Kosice | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 02.10.2021 | Skalica | A | 4-1 (3-0) | I | O |