Lige
Argentina-Liga Profesional Argentina Argentina-Primera Nacional Australija-A-League Australija-Australian Championship Austrija-2. Liga Austrija-Bundesliga Belgija-Challenger Pro League Belgija-Cup Belgija-Jupiler Pro League Belorusija-Premier League Bolivija-Primera División Bosna i Hercegovina-Premijer Liga Brazil-Copa Do Brasil Brazil-Serie A Brazil-Serie B Bugarska-Cup Bugarska-First League Ceska-Czech Liga Ceska-FNL Cile-Copa Chile Cile-Primera B Cile-Primera División Crna Gora-First League Danska-1. Division Danska-Superliga Egipat-Premier League Ekvador-Copa Ecuador Ekvador-Liga Pro Ekvador-Liga Pro Serie B Engleska-Championship Engleska-FA Cup Engleska-League Cup Engleska-League One Engleska-League Two Engleska-Premier League Estonija-Meistriliiga Finska-Veikkausliiga Francuska-Ligue 1 Francuska-Ligue 2 Grcka-Cup Grcka-Super League 1 Grcka-Super League 2 Holandija-Eerste Divisie Holandija-Eredivisie Honduras-Liga Nacional Hrvatska-First NL Hrvatska-HNL Iran-Persian Gulf Pro League Irska-Premier Division Italija-Serie A Italija-Serie B Izrael-Ligat Ha'al Japan-J1 League Japan-J2 League Juzna Afrika-1st Division Juzna Afrika-Premier Soccer League Juzna Koreja-K League 1 Juzna Koreja-K League 2 Katar-Stars League Kina-League One Kina-Super League Kipar-1. Division Kolumbija-Primera A Kostarika-Primera División Letonija-Virsliga Litvanija-A Lyga Madarska-NB I Madarska-NB II Makedonija-First League Maroko-Botola Pro Meksiko-Liga MX Nemacka-2. Bundesliga Nemacka-3. Liga Nemacka-Bundesliga Nemacka-DFB Pokal Nigerija-NPFL Norveska-1. Division Norveska-Eliteserien Panama-Liga Panameña de Fútbol Paragvaj-Division Profesional - Clausura Peru-Primera División Poljska-Cup Poljska-Ekstraklasa Poljska-I Liga Portugal-Primeira Liga Portugal-Segunda Liga Rumunija-Liga I Rumunija-Liga II Rusija-Cup Rusija-First League Rusija-Premier League SAD-Major League Soccer Saudijska Arabija-Pro League Senegal-Ligue 1 Severna Irska-Premiership Skotska-Championship Skotska-League One Skotska-League Two Skotska-Premiership Slovacka-2. liga Slovacka-Super Liga Slovenija-1. SNL Slovenija-2. SNL Spanija-La Liga Spanija-Segunda División Srbija-Prva Liga Srbija-Super Liga Svajcarska-Challenge League Svajcarska-Erste Liga Cup Svajcarska-Schweizer Cup Svajcarska-Super League Svedska-Allsvenskan Svedska-Superettan Svet-AFC Challenge League Svet-AFC Champions League Elite Svet-Africa Cup of Nations Svet-Africa Cup of Nations U20 Svet-CAF Champions League Svet-CAF Confederation Cup Svet-CONMEBOL Libertadores Svet-CONMEBOL Sudamericana Svet-Friendlies Svet-UEFA Champions League Svet-UEFA Europa Conference League Svet-UEFA Europa League Svet-UEFA Nations League Tunis-Ligue 1 Turska-1. Lig Turska-Süper Lig Ujedinjeni Arapski Emirati-Division 1 Ujedinjeni Arapski Emirati-Pro League Ukrajina-Cup Ukrajina-Premier League Urugvaj-Primera División Urugvaj-Segunda División Uzbekistan-Super League Vels-Welsh Cup Venecuela-Primera División

Uporedi kvote: Petrzalka - Slovan Bratislava II

Slovacka - 2. liga

18.10.2026 08:30 • Slovacka - 2. liga

Sledeći meč —
Sledeći meč —

Predikcija

Očekivani golovi

Petrzalka 1,9
najčešće 2+ 57%
Slovan Bratislava II 0,9
najčešće 0-1 76%

Ukupno očekivano: 2,8 golova

Šanse za golove

Naš model Tržište (prosek kvota 6 kladionica)
3+ 3+ golova
54% 55%
GG Oba tima daju gol
52% 53%

Šanse za ishod

1 Petrzalka
59% 60%
X Nerešeno
23% 23%
2 Slovan Bratislava II
18% 17%

Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.

Kvote za meč

1
Pobeda domaćina
X
Nerešen rezultat
2
Pobeda gosta
0-2
Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
3+
Na meču padnu 3 ili više golova
4+
Na meču padnu 4 ili više golova
GG
Oba tima daju bar po jedan gol
I2+
Na meču padnu 2 ili više golova

Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice

Serije

Petrzalka ima seriju od 12 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima Petrzalka ima seriju od 8 uzastopnih prvih poluvremena sa manje od 1.5 ukupnih golova Petrzalka ima seriju od 7 uzastopnih drugih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Petrzalka ima seriju od 4 uzastopnih utakmica sa manje od 2.5 ukupnih golova
Slovan Bratislava II ima seriju od 11 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova Slovan Bratislava II ima seriju od 10 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima
H2H serije
H2HPetrzalka ima seriju od 8 NG mečeva protiv Slovan Bratislava II
H2HPetrzalka nema poraz u prvom poluvremenu protiv Slovan Bratislava II u 7 uzastopnih mečeva
H2HPetrzalka ima seriju od 4 uzastopnih prvih poluvremena sa manje od 1.5 golova protiv Slovan Bratislava II
H2HPetrzalka ima seriju od 3 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 1.5 golova protiv Slovan Bratislava II
H2HPetrzalka ima seriju od 2 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 0.5 golova protiv Slovan Bratislava II
Petrzalka Petrzalka
Petrzalka ima seriju od 12 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima Petrzalka ima seriju od 8 uzastopnih prvih poluvremena sa manje od 1.5 ukupnih golova Petrzalka ima seriju od 7 uzastopnih drugih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Petrzalka ima seriju od 4 uzastopnih utakmica sa manje od 2.5 ukupnih golova
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
Slovan Bratislava II ima seriju od 11 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova Slovan Bratislava II ima seriju od 10 uzastopnih prvih poluvremena bez golova oba tima
H2H serije
H2HPetrzalka ima seriju od 8 NG mečeva protiv Slovan Bratislava II
H2HPetrzalka nema poraz u prvom poluvremenu protiv Slovan Bratislava II u 7 uzastopnih mečeva
H2HPetrzalka ima seriju od 4 uzastopnih prvih poluvremena sa manje od 1.5 golova protiv Slovan Bratislava II
H2HPetrzalka ima seriju od 3 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 1.5 golova protiv Slovan Bratislava II
H2HPetrzalka ima seriju od 2 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 0.5 golova protiv Slovan Bratislava II

Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga

Meč Datum 1 X 2
subota, 17. oktobar 2026.
── 2. liga ──
Galanta - MFK Bytca 17.10.2026 12:30 1.49 4.33 5.66
Lokomotiva Zvolen - Povazska Bystrica 17.10.2026 12:30 2.52 3.5 2.47
Inter Bratislava - Samorin 17.10.2026 12:30 2.32 3.41 2.7
Humenne - Zlate Moravce 17.10.2026 12:30 3.25 3.6 2
nedelja, 18. oktobar 2026.
── 2. liga ──
Petrzalka - Slovan Bratislava II 18.10.2026 08:30 1.55 3.92 5.49
ponedeljak, 19. oktobar 2026.
── 2. liga ──
Tatran Presov - Zilina II 19.10.2026 15:00 1.4 4.65 6.84
Meč Datum Kvote
subota, 17. oktobar 2026.
── 2. liga ──
Galanta - MFK Bytca 17.10 12:30
1.49 | 4.33 | 5.66
Lokomotiva Zvolen - Povazska Bystrica 17.10 12:30
2.52 | 3.5 | 2.47
Inter Bratislava - Samorin 17.10 12:30
2.32 | 3.41 | 2.7
Humenne - Zlate Moravce 17.10 12:30
3.25 | 3.6 | 2
nedelja, 18. oktobar 2026.
── 2. liga ──
Petrzalka - Slovan Bratislava II 18.10 08:30
1.55 | 3.92 | 5.49
ponedeljak, 19. oktobar 2026.
── 2. liga ──
Tatran Presov - Zilina II 19.10 15:00
1.4 | 4.65 | 6.84

Tabele Slovacka - 2. liga

2. liga

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Petrzalka 12 9 2 1 22 8 14 2.5 29
2 Samorin 12 9 1 2 23 13 10 3 28
3 Pohronie 13 7 2 4 21 16 5 2.8 23
4 Povazska Bystrica 12 7 2 3 25 21 4 3.8 23
5 Zilina II 12 6 2 4 16 13 3 2.4 20
6 Inter Bratislava 12 5 4 3 27 15 12 3.5 19
7 Liptovsky Mikulas 13 5 4 4 18 14 4 2.5 19
8 Galanta 12 6 1 5 18 19 -1 3.1 19
9 Tatran Presov 12 5 3 4 17 18 -1 2.9 18
10 Banik Lehota p.Vtacnikom 13 4 4 5 18 20 -2 2.9 16
11 Slovan Bratislava II 12 4 3 5 18 16 2 2.8 15
12 Zlate Moravce 12 3 4 5 13 14 -1 2.2 13
13 Malzenice 13 3 3 7 16 21 -5 2.8 12
14 MFK Bytca 12 3 0 9 13 31 -18 3.7 9
15 Humenne 12 2 2 8 7 19 -12 2.2 8
16 Lokomotiva Zvolen 12 0 3 9 7 21 -14 2.3 3
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Samorin 7 5 1 1 14 8 6 3.1 16
2 Povazska Bystrica 7 5 1 1 16 11 5 3.9 16
3 Petrzalka 5 4 1 0 12 3 9 3 13
4 Pohronie 6 4 1 1 10 6 4 2.7 13
5 Zilina II 7 4 1 2 12 9 3 3 13
6 Liptovsky Mikulas 6 3 3 0 10 5 5 2.5 12
7 Banik Lehota p.Vtacnikom 7 3 3 1 10 10 0 2.9 12
8 Slovan Bratislava II 7 3 2 2 11 6 5 2.4 11
9 Galanta 6 3 1 2 8 8 0 2.7 10
10 MFK Bytca 7 3 0 4 10 15 -5 3.6 9
11 Inter Bratislava 5 2 2 1 10 4 6 2.8 8
12 Tatran Presov 5 2 1 2 6 6 0 2.4 7
13 Humenne 6 2 1 3 4 6 -2 1.7 7
14 Malzenice 6 2 0 4 11 13 -2 4 6
15 Zlate Moravce 6 1 2 3 7 8 -1 2.5 5
16 Lokomotiva Zvolen 5 0 0 5 2 8 -6 2 0
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Petrzalka 7 5 1 1 10 5 5 2.1 16
2 Samorin 5 4 0 1 9 5 4 2.8 12
3 Inter Bratislava 7 3 2 2 17 11 6 4 11
4 Tatran Presov 7 3 2 2 11 12 -1 3.3 11
5 Pohronie 7 3 1 3 11 10 1 3 10
6 Galanta 6 3 0 3 10 11 -1 3.5 9
7 Zlate Moravce 6 2 2 2 6 6 0 2 8
8 Zilina II 5 2 1 2 4 4 0 1.6 7
9 Povazska Bystrica 5 2 1 2 9 10 -1 3.8 7
10 Liptovsky Mikulas 7 2 1 4 8 9 -1 2.4 7
11 Malzenice 7 1 3 3 5 8 -3 1.9 6
12 Banik Lehota p.Vtacnikom 6 1 1 4 8 10 -2 3 4
13 Slovan Bratislava II 5 1 1 3 7 10 -3 3.4 4
14 Lokomotiva Zvolen 7 0 3 4 5 13 -8 2.6 3
15 Humenne 6 0 1 5 3 13 -10 2.7 1
16 MFK Bytca 5 0 0 5 3 16 -13 3.8 0

Forma i statistika timova

Petrzalka Domaćin

2
Pobede
2
Nerešeno
1
Porazi
1
3+ golova
4
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.2
Dao
1
Primio
1.2
GG
40%
Bez primljenog
40%
Bez datog
20%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
11.10.2026 Samorin A 1-1 (0-0) N U
04.10.2026 Malzenice H 1-1 (1-0) N U
26.09.2026 Zlate Moravce A 0-2 (0-1) P U
21.09.2026 Pohronie H 1-0 (0-0) P U
12.09.2026 Inter Bratislava A 4-0 (1-0) I O
05.09.2026 Humenne A 0-1 (0-0) P U
02.09.2026 Nove Zamky A 3-3 (1-0) N O
30.08.2026 Liptovsky Mikulas H 2-0 (0-0) P U
24.08.2026 Lokomotiva Zvolen A 0-1 (0-1) P U
19.08.2026 Nova Dedinka A 1-5 (0-1) P O
3
Pobede
1
Nerešeno
1
Porazi
2
3+ golova
3
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.6
Dao
1.8
Primio
0.8
GG
40%
Bez primljenog
60%
Bez datog
0%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
11.10.2026 Liptovsky Mikulas H 2-0 (1-0) P U
03.10.2026 Lokomotiva Zvolen A 0-2 (0-2) P U
27.09.2026 Tatran Presov H 2-2 (1-0) N O
20.09.2026 Galanta A 2-1 (1-0) I O
13.09.2026 MFK Bytca H 2-0 (0-0) P U
07.09.2026 Zilina II A 2-0 (2-0) I U
30.08.2026 Povazska Bystrica H 1-1 (0-1) N U
22.08.2026 Banik Lehota p.Vtacnikom A 2-2 (1-0) N O
17.08.2026 Humenne H 3-0 (1-0) P O
09.08.2026 Samorin H 1-2 (0-1) I O

Statistika za meč

Forma (5 mečeva)

N N P P I
2-2-1
Petrzalka
P P N I P
3-1-1
Slovan Bratislava II

3+ golova

20%
Petrzalka
40%
Slovan Bratislava II

Prosek golova

2.2
Petrzalka
+
2.6
Slovan Bratislava II
=
2.4
Prosek

Međusobni dueli

Statistika duela (13 meča)

7
54%
Petrzalka
3
23%
Slovan Bratislava II
3 nerešenih (23%)

Golovi

2.5
Prosek golova po meču
46%
Mečeva sa 3+ golova

Istorija međusobnih duela

Datum Takmičenje Domaćin Rezultat Gost Ishod Golovi
16.11.2025 2. liga Petrzalka 1-0 (1-0) Slovan Bratislava II P U
01.08.2025 2. liga Slovan Bratislava II 0-0 (0-0) Petrzalka N U
04.05.2025 2. liga Slovan Bratislava II 1-1 (0-1) Petrzalka N U
20.10.2024 2. liga Petrzalka 1-2 (0-0) Slovan Bratislava II I O
19.11.2023 2. liga Petrzalka 5-1 (3-0) Slovan Bratislava II P O
06.08.2023 2. liga Slovan Bratislava II 0-0 (0-0) Petrzalka N U
05.11.2022 2. liga Petrzalka 2-0 (2-0) Slovan Bratislava II P U
17.07.2022 2. liga Slovan Bratislava II 2-1 (1-0) Petrzalka I O
13.03.2022 2. liga Petrzalka 4-1 (1-1) Slovan Bratislava II P O
22.08.2021 2. liga Slovan Bratislava II 0-2 (0-1) Petrzalka P U
08.05.2021 2. liga Slovan Bratislava II 2-1 (0-1) Petrzalka I O
29.11.2020 2. liga Petrzalka 2-0 (1-0) Slovan Bratislava II P U
01.09.2019 2. liga Petrzalka 3-0 (1-0) Slovan Bratislava II P O