Uporedi kvote: Tatran Presov - Zilina II
19.10.2026 15:00 • Slovacka - 2. liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.2% | 89.8% | 89.9% | – | 90.1% |
| 1 | 1.35 12.3% | 1.35 12.3% | 1.37 5.5% | 1.40 11.4% | 1.36 4.2% | - | 1.36 13.9% |
| X | 4.50 14.8% | 4.50 14.8% | 4.55 7.1% | 4.40 12.8% | 4.56 6.0% | - | 4.65 20.8% |
| 2 | 6.84 39.6% | 6.84 39.6% | 6.30 12.5% | 5.80 28.9% | 6.35 11.4% | - | 6.25 37.4% |
| 0-2 | 2.30 5.5% | 2.30 5.5% | 2.45 4.3% | 2.27 3.2% | - | - | 2.45 12.4% |
| 3+ | 1.49 5.7% | 1.49 5.7% | 1.45 2.0% | 1.53 2.5% | - | - | 1.45 8.8% |
| 4+ | 2.28 5.4% | 2.28 5.4% | 2.20 4.3% | 2.32 4.1% | 2.22 4.7% | - | 2.20 13.7% |
| GG | 1.71 4.9% | 1.71 4.9% | 1.65 1.2% | 1.74 6.1% | 1.68 0.6% | - | 1.67 1.2% |
| NG | 1.98 5.7% | 1.98 5.7% | 2.00 2.4% | 1.97 7.1% | 2.03 1.0% | - | 2.00 3.8% |
| I2+ | 2.15 3.2% | 2.15 3.2% | 2.15 4.4% | - | 2.18 3.1% | - | 2.18 9.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Tatran Presov
Zilina II
H2H serije
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 12 | 9 | 2 | 1 | 22 | 8 | 14 | 2.5 | 29 |
| 2 | Samorin | 12 | 9 | 1 | 2 | 23 | 13 | 10 | 3 | 28 |
| 3 | Pohronie | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 23 |
| 4 | Povazska Bystrica | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | 21 | 4 | 3.8 | 23 |
| 5 | Zilina II | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 | 13 | 3 | 2.4 | 20 |
| 6 | Inter Bratislava | 12 | 5 | 4 | 3 | 27 | 15 | 12 | 3.5 | 19 |
| 7 | Liptovsky Mikulas | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | 2.5 | 19 |
| 8 | Galanta | 12 | 6 | 1 | 5 | 18 | 19 | -1 | 3.1 | 19 |
| 9 | Tatran Presov | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 18 | -1 | 2.9 | 18 |
| 10 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 20 | -2 | 2.9 | 16 |
| 11 | Slovan Bratislava II | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.8 | 15 |
| 12 | Zlate Moravce | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 13 |
| 13 | Malzenice | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 | 21 | -5 | 2.8 | 12 |
| 14 | MFK Bytca | 12 | 3 | 0 | 9 | 13 | 31 | -18 | 3.7 | 9 |
| 15 | Humenne | 12 | 2 | 2 | 8 | 7 | 19 | -12 | 2.2 | 8 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 12 | 0 | 3 | 9 | 7 | 21 | -14 | 2.3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Samorin | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.1 | 16 |
| 2 | Povazska Bystrica | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3.9 | 16 |
| 3 | Petrzalka | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3 | 13 |
| 4 | Pohronie | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 5 | Zilina II | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 13 |
| 6 | Liptovsky Mikulas | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 7 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 12 |
| 8 | Slovan Bratislava II | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 6 | 5 | 2.4 | 11 |
| 9 | Galanta | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 10 |
| 10 | MFK Bytca | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 9 |
| 11 | Inter Bratislava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 8 |
| 12 | Tatran Presov | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 13 | Humenne | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 7 |
| 14 | Malzenice | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 13 | -2 | 4 | 6 |
| 15 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 5 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 8 | -6 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 16 |
| 2 | Samorin | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 3 | Inter Bratislava | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 11 | 6 | 4 | 11 |
| 4 | Tatran Presov | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 12 | -1 | 3.3 | 11 |
| 5 | Pohronie | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3 | 10 |
| 6 | Galanta | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 9 |
| 7 | Zlate Moravce | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 8 | Zilina II | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 9 | Povazska Bystrica | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.8 | 7 |
| 10 | Liptovsky Mikulas | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 7 |
| 11 | Malzenice | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 6 |
| 12 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 4 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 4 |
| 14 | Lokomotiva Zvolen | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 3 |
| 15 | Humenne | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 1 |
| 16 | MFK Bytca | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Tatran Presov Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Cadca | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 10.10.2026 | Povazska Bystrica | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 03.10.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 27.09.2026 | Slovan Bratislava II | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 19.09.2026 | Samorin | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 13.09.2026 | Malzenice | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Zlate Moravce | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Slovan Kendice | A | 0-8 (0-5) | P | O |
| 28.08.2026 | Pohronie | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Inter Bratislava | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Zilina II Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Galanta | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 03.10.2026 | MFK Bytca | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.09.2026 | Humenne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2026 | Povazska Bystrica | H | 4-2 (3-2) | P | O |
| 12.09.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2026 | Slovan Bratislava II | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Samorin | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.08.2026 | Malzenice | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Zlate Moravce | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Pohronie | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2025 | 2. liga | Zilina II | 1-4 (0-3) | Tatran Presov | P | O |
| 28.09.2024 | 2. liga | Tatran Presov | 2-0 (1-0) | Zilina II | P | U |
| 17.03.2024 | 2. liga | Zilina II | 1-2 (1-0) | Tatran Presov | P | O |
| 26.08.2023 | 2. liga | Tatran Presov | 4-2 (0-2) | Zilina II | P | O |
| 18.03.2023 | 2. liga | Tatran Presov | 1-0 (1-0) | Zilina II | P | U |
| 20.08.2022 | 2. liga | Zilina II | 0-4 (0-4) | Tatran Presov | P | O |
| 23.03.2019 | 2. liga | Tatran Presov | 0-0 (0-0) | Zilina II | N | U |
| 19.08.2018 | 2. liga | Zilina II | 2-1 (1-0) | Tatran Presov | I | O |