Zeleznicar Pancevo 2 - 2 FK Crvena Zvezda — rezultat
22.04.2026 17:00 • Srbija - Super liga
Mečevi iz lige Srbija - Super liga
Tabele Srbija - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vojvodina | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 6 | 9 | 3 | 15 |
| 2 | FK Crvena Zvezda | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 3.8 | 12 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 4 | 4 | 2 | 10 |
| 4 | Mladost Lucani | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 10 |
| 5 | Radnicki 1923 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 6 | Cukaricki | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3 | 10 |
| 7 | Zeleznicar Pancevo | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 8 |
| 8 | OFK Beograd | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 8 |
| 9 | Radnik Surdulica | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 8 |
| 10 | Novi Pazar | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 8 |
| 11 | Macva | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 7 |
| 12 | Radnicki NIS | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 13 | FK Partizan | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 14 | Zemun | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 12 | -10 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 3.8 | 12 |
| 2 | Vojvodina | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 12 |
| 3 | Zeleznicar Pancevo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 4 | Radnik Surdulica | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | Novi Pazar | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Radnicki 1923 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 7 | Macva | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Cukaricki | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 9 | Mladost Lucani | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 10 | OFK Beograd | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 11 | IMT Novi Beograd | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 4 |
| 12 | Radnicki NIS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 13 | Zemun | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 14 | FK Partizan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IMT Novi Beograd | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 2 | Mladost Lucani | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | FK Partizan | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 4 | Radnicki NIS | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 5 | Cukaricki | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 6 | Radnicki 1923 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 7 | Vojvodina | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 3 |
| 8 | OFK Beograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 9 | Zeleznicar Pancevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 10 | Novi Pazar | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 1 |
| 11 | Radnik Surdulica | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 12 | Macva | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 13 | FK Crvena Zvezda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Zemun | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | -8 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Zeleznicar Pancevo Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | FK Partizan | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.04.2026 | Javor | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Novi Pazar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Cukaricki | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Mladost Lucani | H | 5-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | TSC Backa Topola | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Vojvodina | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.02.2026 | OFK Beograd | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | FK Crvena Zvezda | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 08.02.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | A | 0-3 (0-2) | P | O |
FK Crvena Zvezda Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Vojvodina | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 09.04.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 05.04.2026 | Radnik Surdulica | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 21.03.2026 | Radnicki NIS | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.03.2026 | IMT Novi Beograd | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 08.03.2026 | Napredak | H | 4-0 (4-0) | P | O |
| 05.03.2026 | Novi Pazar | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 01.03.2026 | Radnicki 1923 | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.02.2026 | Lille | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 22.02.2026 | FK Partizan | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Super Liga | Zeleznicar Pancevo | 0-3 (0-1) | FK Crvena Zvezda | I | O |
| 14.09.2025 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 7-1 (4-0) | Zeleznicar Pancevo | I | O |
| 26.02.2025 | Super Liga | Zeleznicar Pancevo | 1-3 (1-2) | FK Crvena Zvezda | I | O |
| 27.09.2024 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-1 (1-0) | Zeleznicar Pancevo | I | O |
| 14.04.2024 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 3-0 (1-0) | Zeleznicar Pancevo | I | O |
| 11.11.2023 | Super Liga | Zeleznicar Pancevo | 1-2 (1-0) | FK Crvena Zvezda | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 93.3% | 94.7% | – | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 13.40 10.7% | 13.40 10.7% | 12.50 3.8% | 11.00 10.0% | - | 13.80 29.0% | 11.50 11.5% |
| X | 5.35 5.3% | 5.35 5.3% | 6.30 1.6% | 6.90 9.5% | - | 6.25 4.2% | 6.45 0.8% |
| 2 | 1.19 1.7% | 1.19 1.7% | 1.20 0.8% | 1.22 2.4% | - | 1.18 3.3% | 1.18 0.9% |
| 0-2 | 2.52 0.0% | 2.52 0.0% | 2.75 3.5% | 2.72 8.8% | - | 2.80 12.0% | 2.75 10.0% |
| 3+ | 1.41 0.0% | 1.41 0.0% | 1.40 2.2% | 1.43 4.0% | - | 1.38 6.1% | 1.39 5.4% |
| 4+ | 2.03 0.0% | 2.03 0.0% | 2.05 3.5% | 2.07 8.0% | - | 2.00 9.1% | 2.04 8.1% |
| GG | 1.93 4.9% | 1.93 4.9% | 2.00 0.0% | 1.97 2.5% | - | 1.85 2.6% | 1.99 11.6% |
| NG | 1.76 4.1% | 1.76 4.1% | 1.70 0.0% | 1.77 1.1% | - | 1.85 2.2% | 1.71 9.6% |
| I2+ | 2.13 0.0% | 2.13 0.0% | 2.10 2.4% | 2.07 1.4% | - | 2.05 6.8% | 2.08 5.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice