Nyiregyhaza 1 - 1 Ferencvarosi TC — rezultat
20.09.2026 17:30 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 9 | 6 | 0 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 18 |
| 2 | Gyori ETO FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 3 | 15 |
| 3 | Vasas | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 15 |
| 4 | Ujpest | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 15 |
| 5 | Paks | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 4 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | MTK Budapest | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 12 |
| 8 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 9 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 10 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 11 | Nyiregyhaza | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 3.2 | 8 |
| 12 | Budapest Honved | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Paks | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 7 | Nyiregyhaza | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 12 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 4 | Vasas | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 5 | Gyori ETO FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 9 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 10 | Budapest Honved | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Nyiregyhaza Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Majosi | A | 1-8 (1-4) | P | O |
| 04.09.2026 | Vasas | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Paks | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | MTK Budapest | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Kisvarda FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 09.08.2026 | Debreceni VSC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Gyori ETO FC | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 24.07.2026 | Ujpest | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Kazincbarcikai | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 02.05.2026 | MTK Budapest | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Ferencvarosi TC Gost
- Dao
- 3.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | Celtic | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 12.09.2026 | DEAC | A | 0-7 (0-4) | P | O |
| 06.09.2026 | Ujpest | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.09.2026 | Gyori ETO FC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 30.08.2026 | Puskas Academy | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 27.08.2026 | Trabzonspor | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 20.08.2026 | Trabzonspor | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 17.08.2026 | Zalaegerszegi TE | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.08.2026 | Gornik Zabrze | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.08.2026 | Gornik Zabrze | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | NB I | Nyiregyhaza | 1-3 (1-2) | Ferencvarosi TC | I | O |
| 22.11.2025 | NB I | Ferencvarosi TC | 1-3 (0-2) | Nyiregyhaza | P | O |
| 09.08.2025 | NB I | Nyiregyhaza | 1-4 (0-3) | Ferencvarosi TC | I | O |
| 20.04.2025 | NB I | Ferencvarosi TC | 7-0 (3-0) | Nyiregyhaza | I | O |
| 15.12.2024 | NB I | Nyiregyhaza | 0-1 (0-0) | Ferencvarosi TC | I | U |
| 01.09.2024 | NB I | Ferencvarosi TC | 2-1 (1-0) | Nyiregyhaza | I | O |
| 24.04.2024 | Magyar Kupa | Nyiregyhaza | 1-2 (0-0) | Ferencvarosi TC | I | O |
| 14.03.2015 | NB I | Nyiregyhaza | 0-0 (0-0) | Ferencvarosi TC | N | U |
| 24.08.2014 | NB I | Ferencvarosi TC | 3-1 (2-0) | Nyiregyhaza | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 92.2% | 92.8% | 92.9% | 92.7% | 91.9% |
| 1 | 3.94 4.1% | 3.94 4.1% | 3.85 1.3% | 4.00 2.4% | 3.95 1.5% | 4.15 0.0% | 3.85 1.3% |
| X | 3.86 0.5% | 3.86 0.5% | 3.80 1.3% | 3.80 2.7% | 3.82 1.1% | 3.75 0.0% | 3.80 2.7% |
| 2 | 1.69 0.6% | 1.69 0.6% | 1.78 1.7% | 1.77 5.4% | 1.78 1.1% | 1.75 0.0% | 1.77 2.3% |
| 0-2 | 2.29 2.7% | 2.29 2.7% | 2.30 0.0% | 2.25 2.3% | 2.33 2.2% | 2.30 4.5% | 2.32 3.1% |
| 3+ | 1.53 3.2% | 1.53 3.2% | 1.53 1.3% | 1.57 1.9% | 1.54 1.3% | 1.55 3.1% | 1.54 1.3% |
| 4+ | 2.33 2.1% | 2.33 2.1% | 2.40 2.0% | 2.35 4.9% | - | 2.40 5.9% | 2.40 4.0% |
| GG | 1.53 2.5% | 1.53 2.5% | 1.53 1.3% | 1.55 3.7% | 1.53 1.3% | 1.55 2.5% | 1.53 1.9% |
| NG | 2.32 4.0% | 2.32 4.0% | 2.35 2.2% | 2.30 6.0% | 2.34 1.7% | 2.30 4.5% | 2.32 3.1% |
| I2+ | 2.19 0.9% | 2.19 0.9% | 2.30 2.1% | 2.25 2.2% | 2.32 1.3% | 2.30 4.2% | 2.32 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice