Svajcarska - Super liga — kvote i rezultati

Sezona u brojkama

60
Odigrano mečeva
3.80
Prosek golova
77%
3+ golova
68%
Oba tima daju gol
43%
Pobede domaćina
1.95 : 1.85
Golovi domaćin : gost

Statistika sezone 2026 iz 60 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.

Naredni mečevi

24.10.2026 16:00
Servette FC - FC Vaduz
1
1.75
X
4.10
2
3.96
24.10.2026 16:00
FC Zurich - FC Luzern
1
2.55
X
3.94
2
2.35
24.10.2026 18:30
BSC Young Boys - FC ST. Gallen
1
1.80
X
4.25
2
3.65
25.10.2026 13:00
FC Thun - FC Lugano
1
3.41
X
4.05
2
1.92
25.10.2026 15:30
FC Sion - Lausanne
1
1.50
X
4.65
2
5.46
25.10.2026 15:30
FC Basel 1893 - Grasshoppers
1
1.60
X
4.55
2
4.44

Tabela

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 FC Lugano 10 9 1 0 31 7 24 3.8 28
2 BSC Young Boys 10 6 4 0 33 18 15 5.1 22
3 FC Sion 10 6 1 3 23 17 6 4 19
4 FC ST. Gallen 10 5 1 4 17 19 -2 3.6 16
5 FC Zurich 10 4 2 4 18 22 -4 4 14
6 Servette FC 10 4 1 5 14 13 1 2.7 13
7 FC Basel 1893 10 4 1 5 17 20 -3 3.7 13
8 FC Luzern 10 3 3 4 17 22 -5 3.9 12
9 FC Thun 10 3 1 6 17 27 -10 4.4 10
10 FC Vaduz 10 3 0 7 21 21 0 4.2 9
11 Grasshoppers 10 2 2 6 13 26 -13 3.9 8
12 Lausanne 10 1 3 6 7 16 -9 2.3 6
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 FC Lugano 6 5 1 0 18 4 14 3.7 16
2 BSC Young Boys 5 3 2 0 17 12 5 5.8 11
3 FC Sion 5 3 1 1 11 7 4 3.6 10
4 FC Vaduz 5 3 0 2 14 8 6 4.4 9
5 FC Luzern 5 3 0 2 11 9 2 4 9
6 FC Zurich 5 3 0 2 11 10 1 4.2 9
7 Servette FC 5 2 1 2 6 5 1 2.2 7
8 FC ST. Gallen 5 2 1 2 8 10 -2 3.6 7
9 Grasshoppers 5 1 1 3 7 13 -6 4 4
10 FC Basel 1893 5 1 0 4 7 11 -4 3.6 3
11 Lausanne 5 0 2 3 5 11 -6 3.2 2
12 FC Thun 4 0 1 3 2 11 -9 3.2 1
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 FC Lugano 4 4 0 0 13 3 10 4 12
2 BSC Young Boys 5 3 2 0 16 6 10 4.4 11
3 FC Basel 1893 5 3 1 1 10 9 1 3.8 10
4 FC Sion 5 3 0 2 12 10 2 4.4 9
5 FC ST. Gallen 5 3 0 2 9 9 0 3.6 9
6 FC Thun 6 3 0 3 15 16 -1 5.2 9
7 Servette FC 5 2 0 3 8 8 0 3.2 6
8 FC Zurich 5 1 2 2 7 12 -5 3.8 5
9 Lausanne 5 1 1 3 2 5 -3 1.4 4
10 Grasshoppers 5 1 1 3 6 13 -7 3.8 4
11 FC Luzern 5 0 3 2 6 13 -7 3.8 3
12 FC Vaduz 5 0 0 5 7 13 -6 4 0

Rezultati

nedelja, 11. oktobar 2026
14:30
FC Vaduz
FC Basel 1893
14:30
FC ST. Gallen
Lausanne
12:00
Grasshoppers
BSC Young Boys
14:30
FC Vaduz
3:0
(2:0)
FC Basel 1893
14:30
FC ST. Gallen
1:0
(1:0)
Lausanne
12:00
Grasshoppers
0:2
(0:0)
BSC Young Boys
14:30
FC Vaduz
3:0
(2:0)
FC Basel 1893
14:30
FC ST. Gallen
1:0
(1:0)
Lausanne
12:00
Grasshoppers
0:2
(0:0)
BSC Young Boys
subota, 10. oktobar 2026
16:00
Servette FC
FC Sion
16:00
FC Zurich
FC Thun
16:00
FC Lugano
FC Luzern
16:00
Servette FC
3:0
(2:0)
FC Sion
16:00
FC Zurich
4:2
(2:1)
FC Thun
16:00
FC Lugano
4:0
(1:0)
FC Luzern
16:00
Servette FC
3:0
(2:0)
FC Sion
16:00
FC Zurich
4:2
(2:1)
FC Thun
16:00
FC Lugano
4:0
(1:0)
FC Luzern
nedelja, 20. septembar 2026
14:30
FC Basel 1893
FC ST. Gallen
14:30
Lausanne
FC Lugano
12:00
FC Vaduz
FC Thun
14:30
FC Basel 1893
1:3
(1:1)
FC ST. Gallen
14:30
Lausanne
0:4
(0:1)
FC Lugano
12:00
FC Vaduz
1:2
(0:1)
FC Thun
14:30
FC Basel 1893
1:3
(1:1)
FC ST. Gallen
14:30
Lausanne
0:4
(0:1)
FC Lugano
12:00
FC Vaduz
1:2
(0:1)
FC Thun
subota, 19. septembar 2026
16:00
BSC Young Boys
Servette FC
16:00
FC Luzern
Grasshoppers
16:00
FC Sion
FC Zurich
16:00
BSC Young Boys
3:2
(1:2)
Servette FC
16:00
FC Luzern
5:1
(2:0)
Grasshoppers
16:00
FC Sion
1:1
(1:1)
FC Zurich
16:00
BSC Young Boys
3:2
(1:2)
Servette FC
16:00
FC Luzern
5:1
(2:0)
Grasshoppers
16:00
FC Sion
1:1
(1:1)
FC Zurich
sreda, 16. septembar 2026
17:00
FC Thun
Servette FC
17:00
FC Lugano
FC ST. Gallen
17:00
FC Thun
2:4
(1:2)
Servette FC
17:00
FC Lugano
4:1
(4:0)
FC ST. Gallen
17:00
FC Thun
2:4
(1:2)
Servette FC
17:00
FC Lugano
4:1
(4:0)
FC ST. Gallen
utorak, 15. septembar 2026
17:00
Grasshoppers
FC Sion
17:00
Grasshoppers
2:5
(1:1)
FC Sion
17:00
Grasshoppers
2:5
(1:1)
FC Sion
nedelja, 13. septembar 2026
14:30
Lausanne
Servette FC
14:30
FC Luzern
FC Basel 1893
12:00
FC Zurich
FC Vaduz
14:30
Lausanne
0:1
(0:0)
Servette FC
14:30
FC Luzern
2:4
(1:2)
FC Basel 1893
12:00
FC Zurich
2:1
(0:1)
FC Vaduz
14:30
Lausanne
0:1
(0:0)
Servette FC
14:30
FC Luzern
2:4
(1:2)
FC Basel 1893
12:00
FC Zurich
2:1
(0:1)
FC Vaduz
subota, 12. septembar 2026
17:00
FC Lugano
BSC Young Boys
16:00
FC ST. Gallen
FC Sion
16:00
FC Thun
Grasshoppers
17:00
FC Lugano
2:2
(1:2)
BSC Young Boys
16:00
FC ST. Gallen
0:3
(0:2)
FC Sion
16:00
FC Thun
0:1
(0:1)
Grasshoppers
17:00
FC Lugano
2:2
(1:2)
BSC Young Boys
16:00
FC ST. Gallen
0:3
(0:2)
FC Sion
16:00
FC Thun
0:1
(0:1)
Grasshoppers
nedelja, 06. septembar 2026
14:30
FC Sion
FC Thun
14:30
FC Basel 1893
FC Lugano
12:00
Servette FC
FC ST. Gallen
14:30
FC Sion
3:2
(1:1)
FC Thun
14:30
FC Basel 1893
1:3
(0:0)
FC Lugano
12:00
Servette FC
0:2
(0:1)
FC ST. Gallen
14:30
FC Sion
3:2
(1:1)
FC Thun
14:30
FC Basel 1893
1:3
(0:0)
FC Lugano
12:00
Servette FC
0:2
(0:1)
FC ST. Gallen
subota, 05. septembar 2026
18:30
Grasshoppers
FC Zurich
16:00
FC Vaduz
Lausanne
16:00
BSC Young Boys
FC Luzern
18:30
Grasshoppers
2:2
(0:0)
FC Zurich
16:00
FC Vaduz
3:1
(1:1)
Lausanne
16:00
BSC Young Boys
3:3
(1:0)
FC Luzern
18:30
Grasshoppers
2:2
(0:0)
FC Zurich
16:00
FC Vaduz
3:1
(1:1)
Lausanne
16:00
BSC Young Boys
3:3
(1:0)
FC Luzern
četvrtak, 03. septembar 2026
18:30
FC Basel 1893
FC Sion
18:30
FC Lugano
Servette FC
18:30
FC Basel 1893
1:2
(1:0)
FC Sion
18:30
FC Lugano
1:0
(0:0)
Servette FC
18:30
FC Basel 1893
1:2
(1:0)
FC Sion
18:30
FC Lugano
1:0
(0:0)
Servette FC
sreda, 02. septembar 2026
18:30
FC Thun
Lausanne
18:30
Grasshoppers
FC ST. Gallen
18:30
FC Luzern
FC Vaduz
18:30
FC Thun
0:0
(0:0)
Lausanne
18:30
Grasshoppers
2:0
(1:0)
FC ST. Gallen
18:30
FC Luzern
2:1
(0:0)
FC Vaduz
18:30
FC Thun
0:0
(0:0)
Lausanne
18:30
Grasshoppers
2:0
(1:0)
FC ST. Gallen
18:30
FC Luzern
2:1
(0:0)
FC Vaduz
utorak, 01. septembar 2026
18:30
FC Zurich
BSC Young Boys
18:30
FC Zurich
2:4
(1:2)
BSC Young Boys
18:30
FC Zurich
2:4
(1:2)
BSC Young Boys
nedelja, 30. avgust 2026
14:30
FC ST. Gallen
FC Thun
14:30
FC Vaduz
Grasshoppers
12:00
FC Sion
FC Lugano
14:30
FC ST. Gallen
3:4
(0:1)
FC Thun
14:30
FC Vaduz
5:2
(2:2)
Grasshoppers
12:00
FC Sion
1:2
(0:1)
FC Lugano
14:30
FC ST. Gallen
3:4
(0:1)
FC Thun
14:30
FC Vaduz
5:2
(2:2)
Grasshoppers
12:00
FC Sion
1:2
(0:1)
FC Lugano
subota, 29. avgust 2026
18:30
BSC Young Boys
FC Basel 1893
16:00
Lausanne
FC Zurich
16:00
Servette FC
FC Luzern
18:30
BSC Young Boys
3:3
(3:2)
FC Basel 1893
16:00
Lausanne
2:3
(1:0)
FC Zurich
16:00
Servette FC
1:1
(1:1)
FC Luzern
18:30
BSC Young Boys
3:3
(3:2)
FC Basel 1893
16:00
Lausanne
2:3
(1:0)
FC Zurich
16:00
Servette FC
1:1
(1:1)
FC Luzern
nedelja, 23. avgust 2026
14:30
Grasshoppers
FC Sion
14:30
FC Lugano
FC ST. Gallen
12:00
BSC Young Boys
FC Vaduz
14:30
Grasshoppers
-
(-)
FC Sion
14:30
FC Lugano
-
(-)
FC ST. Gallen
12:00
BSC Young Boys
4:2
(2:2)
FC Vaduz
14:30
Grasshoppers
-
(-)
FC Sion
14:30
FC Lugano
-
(-)
FC ST. Gallen
12:00
BSC Young Boys
4:2
(2:2)
FC Vaduz
subota, 22. avgust 2026
18:30
FC Zurich
FC Basel 1893
16:00
FC Luzern
Lausanne
18:30
FC Zurich
1:2
(1:0)
FC Basel 1893
16:00
FC Luzern
1:0
(1:0)
Lausanne
18:30
FC Zurich
1:2
(1:0)
FC Basel 1893
16:00
FC Luzern
1:0
(1:0)
Lausanne
nedelja, 09. avgust 2026
14:30
FC Basel 1893
FC Thun
14:30
FC ST. Gallen
FC Luzern
14:30
FC Sion
FC Vaduz
12:00
FC Lugano
FC Zurich
14:30
FC Basel 1893
4:2
(2:0)
FC Thun
14:30
FC ST. Gallen
2:2
(1:0)
FC Luzern
14:30
FC Sion
3:2
(1:2)
FC Vaduz
12:00
FC Lugano
5:0
(2:0)
FC Zurich
14:30
FC Basel 1893
4:2
(2:0)
FC Thun
14:30
FC ST. Gallen
2:2
(1:0)
FC Luzern
14:30
FC Sion
3:2
(1:2)
FC Vaduz
12:00
FC Lugano
5:0
(2:0)
FC Zurich
subota, 08. avgust 2026
18:30
Servette FC
Grasshoppers
16:00
Lausanne
BSC Young Boys
18:30
Servette FC
2:1
(1:1)
Grasshoppers
16:00
Lausanne
2:2
(0:0)
BSC Young Boys
18:30
Servette FC
2:1
(1:1)
Grasshoppers
16:00
Lausanne
2:2
(0:0)
BSC Young Boys
nedelja, 02. avgust 2026
14:30
Grasshoppers
FC Lugano
14:30
FC Sion
FC Luzern
12:00
FC Vaduz
FC ST. Gallen
14:30
Grasshoppers
1:4
(1:0)
FC Lugano
14:30
FC Sion
3:0
(1:0)
FC Luzern
12:00
FC Vaduz
2:3
(1:1)
FC ST. Gallen
14:30
Grasshoppers
1:4
(1:0)
FC Lugano
14:30
FC Sion
3:0
(1:0)
FC Luzern
12:00
FC Vaduz
2:3
(1:1)
FC ST. Gallen
subota, 01. avgust 2026
18:30
FC Thun
BSC Young Boys
16:00
FC Basel 1893
Lausanne
16:00
FC Zurich
Servette FC
18:30
FC Thun
0:6
(0:3)
BSC Young Boys
16:00
FC Basel 1893
0:1
(0:0)
Lausanne
16:00
FC Zurich
2:1
(1:0)
Servette FC
18:30
FC Thun
0:6
(0:3)
BSC Young Boys
16:00
FC Basel 1893
0:1
(0:0)
Lausanne
16:00
FC Zurich
2:1
(1:0)
Servette FC
nedelja, 26. jul 2026
14:30
FC Lugano
FC Vaduz
14:30
FC ST. Gallen
FC Zurich
12:00
BSC Young Boys
FC Sion
14:30
FC Lugano
2:1
(2:0)
FC Vaduz
14:30
FC ST. Gallen
2:1
(0:0)
FC Zurich
12:00
BSC Young Boys
4:2
(2:1)
FC Sion
14:30
FC Lugano
2:1
(2:0)
FC Vaduz
14:30
FC ST. Gallen
2:1
(0:0)
FC Zurich
12:00
BSC Young Boys
4:2
(2:1)
FC Sion
subota, 25. jul 2026
18:30
FC Luzern
FC Thun
16:00
Lausanne
Grasshoppers
16:00
Servette FC
FC Basel 1893
18:30
FC Luzern
1:3
(1:1)
FC Thun
16:00
Lausanne
1:1
(1:0)
Grasshoppers
16:00
Servette FC
0:1
(0:0)
FC Basel 1893
18:30
FC Luzern
1:3
(1:1)
FC Thun
16:00
Lausanne
1:1
(1:0)
Grasshoppers
16:00
Servette FC
0:1
(0:0)
FC Basel 1893

Ishodi

43%
Pobeda domaćina (1)
17%
Nerešeno (X)
40%
Pobeda gosta (2)
38%
Domaćin vodi na poluvremenu
37%
Nerešeno na poluvremenu
25%
Gost vodi na poluvremenu

Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 68% mečeva, a preokret se desi u 18% (uzorak: 38 mečeva).

Golovi

3.80
Prosek po meču
1.60
1. poluvreme
2.20
2. poluvreme
82%
Gol u 1. poluvremenu
87%
2+ gola
77%
3+ golova
53%
4+ golova
68%
Oba tima daju gol
2%
Bez golova (0:0)
32%
Bar jedna mreža netaknuta

Koliko golova pada po meču

  • 0 2% (1)
  • 1 12% (7)
  • 2 10% (6)
  • 3 23% (14)
  • 4 17% (10)
  • 5+ 37% (22)

Najčešći rezultati

2:1 6× · 10% 0:1 4× · 7% 1:2 4× · 7% 2:2 4× · 7% 4:2 4× · 7%

Rekordi sezone

Poređenje sa prošlom sezonom

Pokazatelj 2025 2026 Razlika
Prosek golova 3.27 3.80 +0.53
3+ golova 67% 77% +10 pp
Oba tima daju gol 66% 68% +2 pp
Pobede domaćina 40% 43% +3 pp

Uzorak prošle sezone: 230 mečeva.

Timovi u brojkama

Najbolji napad BSC Young Boys 3.30 po meču Najbolja odbrana FC Lugano 0.70 primljenih Najviše 3+ FC Vaduz 100% Najviše GG FC Vaduz 90% Najbolja forma FC Lugano 13 bod. iz 5
Tim O PG D P 3+ GG BPG Forma
BSC Young Boys 10 5.10 3.30 1.80 90% 80% 20% W W D D W
FC Thun 10 4.40 1.70 2.70 80% 70% 10% L W L L L
FC Vaduz 10 4.20 2.10 2.10 100% 90% 10% W L L W L
FC Sion 10 4.00 2.30 1.70 90% 70% 20% L D W W W
FC Zurich 10 4.00 1.80 2.20 90% 90% 0% W D W D L
FC Luzern 10 3.90 1.70 2.20 80% 70% 10% L W L D W
Grasshoppers 10 3.90 1.30 2.60 60% 70% 20% L L L W D
FC Lugano 10 3.80 3.10 0.70 90% 60% 40% W W W D W
FC Basel 1893 10 3.70 1.70 2.00 80% 70% 10% L L W L L
FC ST. Gallen 10 3.60 1.70 1.90 70% 60% 20% W W L L W
Servette FC 10 2.70 1.40 1.30 50% 50% 20% W L W W L
Lausanne 10 2.30 0.70 1.60 40% 40% 20% L L L L D

Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.