Erzgebirge Aue 2 - 2 SV Wehen — rezultat
25.04.2026 12:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Erzgebirge Aue Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Stuttgart II | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 12.04.2026 | Verl | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.04.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Hoffenheim II | H | 3-5 (1-4) | I | O |
| 21.03.2026 | Waldhof Mannheim | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Rot-Weiss Essen | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Alemannia Aachen | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 03.03.2026 | TSV 1860 Munchen | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | VfL Osnabruck | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 22.02.2026 | Energie Cottbus | H | 1-2 (1-1) | I | O |
SV Wehen Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Waldhof Mannheim | H | 3-3 (3-0) | N | O |
| 11.04.2026 | FC Viktoria Koln | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 08.04.2026 | Havelse | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 05.04.2026 | Alemannia Aachen | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 20.03.2026 | Hansa Rostock | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.03.2026 | TSV 1860 Munchen | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Stuttgart II | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | FC Saarbrucken | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.02.2026 | FC Ingolstadt 04 | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 21.02.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | 3. Liga | SV Wehen | 3-1 (0-1) | Erzgebirge Aue | I | O |
| 01.03.2025 | 3. Liga | SV Wehen | 0-2 (0-1) | Erzgebirge Aue | P | U |
| 24.09.2024 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 2-1 (2-0) | SV Wehen | P | O |
| 17.02.2023 | 3. Liga | SV Wehen | 1-2 (0-1) | Erzgebirge Aue | P | O |
| 14.08.2022 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 1-5 (0-2) | SV Wehen | I | O |
| 28.01.2020 | 2. Bundesliga | SV Wehen | 1-0 (1-0) | Erzgebirge Aue | I | U |
| 04.08.2019 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 3-2 (2-1) | SV Wehen | P | O |
| 13.08.2017 | DFB Pokal | SV Wehen | 2-0 (2-0) | Erzgebirge Aue | I | U |
| 15.04.2016 | 3. Liga | SV Wehen | 1-0 (1-0) | Erzgebirge Aue | I | U |
| 30.10.2015 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 1-1 (0-1) | SV Wehen | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 93.2% | 92.5% | 93.4% | 92.4% | 93.2% |
| 1 | 2.78 17.8% | 2.78 17.8% | 2.85 16.3% | 2.77 15.4% | 2.81 18.1% | 2.75 12.2% | 2.85 18.8% |
| X | 3.44 3.0% | 3.44 3.0% | 3.60 4.3% | 3.50 7.7% | 3.81 1.3% | 3.65 4.3% | 3.60 7.5% |
| 2 | 2.23 13.6% | 2.23 13.6% | 2.25 15.1% | 2.30 11.5% | 2.21 15.0% | 2.25 13.5% | 2.25 11.8% |
| 0-2 | 2.19 6.3% | 2.19 6.3% | 2.25 7.1% | 2.27 9.7% | 2.26 7.6% | 2.20 6.8% | 2.25 8.2% |
| 3+ | 1.60 4.8% | 1.60 4.8% | 1.58 4.2% | 1.57 6.0% | 1.58 5.4% | 1.60 4.8% | 1.58 4.2% |
| 4+ | 2.46 6.1% | 2.46 6.1% | 2.50 9.1% | 2.37 11.2% | 2.52 8.7% | 2.55 5.6% | 2.50 9.1% |
| GG | 1.50 2.6% | 1.50 2.6% | 1.50 3.2% | 1.48 5.1% | 1.51 3.2% | 1.47 6.4% | 1.51 2.6% |
| NG | 2.38 3.9% | 2.38 3.9% | 2.40 4.3% | 2.47 8.8% | 2.41 5.7% | 2.50 11.1% | 2.40 6.7% |
| I2+ | 2.36 4.5% | 2.36 4.5% | 2.38 4.8% | 2.25 7.0% | 2.37 6.3% | 2.40 5.9% | 2.38 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice